Messi'yi fotoğraf için darlaması ile gündem olan Nusret'i ünlü fenomen Dan Bilzerian de "Beni yıllardır darlıyor" diyerek ifşa etti

Instagram hesabına attığı lüks yaşamı ve haremi ile konuşulan ünlü fenomen Dan Bilzerian, Nusret Gökçe için "Beni yıllardır darlıyor" diyerek bir ifşa videosu yayınladı.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Nusret geçtiğimiz gün Arjantin'in Fransa'yı penaltılarla geçip DÜnya Kupası'nı aldığı Katar'da sahaya inmiş ve Arjantin'li futbolcular ve Dünya Kupası ile fotoğraf çekilmişti. Sosyal medyaya düşen görüntülerde Nusret'in Arjantin'li yıldız futbolcu Messi'yi darladığı görülmüştü.

Bu görüntüler dünya basınında büyük yankı bulmuştu. Halbu ki Messi zamanında Nusret'in reklamını yapan ünlülerden biriydi. 

Ünlü fenomen Dan Bilzerian, Dünya Kupası'nda Messi'yi darlayan Nusret'in görüntüleri sonrası kendisi de bir ifşa yaptı.  Dünya basınında gündemde olan Nusret için sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dan Bilzerian, "Beni de rahatsız ediyor" dedi ve Nusret'in kendisine yolladığı mesajları ifşa etti.

Dan Bilzerian, Nusret'in yıllardır kendisini darladığını paylaştığı bir video ile gösterdi. Görüntülerde, Nusret'in Dan Bilzerian'a binlerce fotoğrafını DM olarak attığı yer aldı.