Fox Tv'nin yeni dizisi Darmaduman final öncesi son kez gün değişikliği ile ölüm kalım savaşı verecek!

Başrollerinde Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Hafsanur Sancaktutan, Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin paylaştığı Darmaduman dizisi aldığı kötü reyting oranları ile final biletin yazdırmıştı. 

ABD yapımı 90'lara damga vuran gençlik drama dizisi Beverly Hills dizisinden uyarlanan Darmaduman dizisi aldığı reytinglerle büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Güçlü kadrosuna rağmen izlenmeyen dizisi için final kararı çıkmıştı.

Yürek Çıkmazı Dizisine Mehmet Aslantuğ Bombası! Ali Fuat Kimdir? Yürek Çıkmazı Dizisine Mehmet Aslantuğ Bombası! Ali Fuat Kimdir?

Darmaduman dizisi heyecanlı bölümlerine rağmen istediği sonuçları elde edememişti. Kanal diziyi bitirmeden son bir şans verdi. Yapımların gözünün yaşına bakmamasıyla bilinen Fox Tv'den Darmaduman için son şan kararı geldi. Kanal diziyi gün değişikliğine götürerek son bir fırsat verdi.

Darmaduman dizisi bundan böyle Cumartesi günü TRT'de Gönül Dağı ve ATV'de Kardeşlerim adlı reytinglerde kuvvetli dizilere karşı son savaşını verecek. Cumartesi için de şans tanınmayan dizinin final yapması beklenirken dizinin hayranları neden reytinglerde güçlü dizilerin karşısına konulduğuna dair sosyal medyada tepkilerini kanala yöneltti..