Defne Samyeli kirasını ödemediği gerekçesiyle evine bu sabah saatlerinde haciz işlemi uygulandı. İş insani Yusuf Araz, Defne Samyeli'ye haciz gönderdi.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
Defne Samyeli kirasını ödemediği gerekçesiyle evine bu sabah saatlerinde haciz işlemi uygulandı. İş insani Yusuf Araz, Defne Samyeli'ye haciz gönderdi. Sosyal medyada Cem Yılmaz'a haber verildi. Defne Samyeli'nin avukatı ne açıklama yaptı?

Ünlü spiker, oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli'nin evine haci geldi. İş insanı Yusuf Araz, Defne Samyeli'nin 2019 yılının Mart ayından beri kirasini ödemediği gerekçesiyle Defne Samyeli'nin evine haciz gönderdi.

Yusuf Araz'ın avukatı "Defne Samyeli'nin evden tahliye edilmesi için icra mahkemesine tahliye davası açtık Defne hanım aylık 16720 lira olan kira borcunu 2019 yılının Mart ayından itibaren ödenmemektedir" dedi.

Yusuf Aras bunun üzerine avukatı bu yaz çimen ve haciz memurları ile önceki sabah Defne Samyeli'nin Kemerburgaz'daki Pasifik konaklarına haciz gönderdi. kapıyı Defne Samyeli'nin annesi sendegül samyeli ile erkek kardeşe suhan samyeli açtı vekili Defne Samyeli'nin evde olmadığını söyledi ve tahliye davasından henüz karar çıkmadığını söyleyerek avukatlara ve memurlara tepki gösterdi.

Ancak memurlar ve avukatlar Defne Samyeli'nin bir kısmı eşyasına haciz koydu. Bunun üzerine Defne Samyeli'nin avukatı Şenay Kara Şık "tahliye davasının duruşması ayın 28'inde henüz kesinleşmiş mi borç kararı çıkmadan amaç sadece haberlere konu olmak için Defne Samyeli'nin evine haciz gönderilmiş ve ailesi taciz edilmiştir. Tamamen şov amaçlı olan bu davranışın dava ile ilgisi yoktur bu olay tamamen basına haciz haberi yaptırabilmek için gerçekleşmiştir. Yapılan kanun dışıdır. Hem Araz bey hem avukatı hemde haciz memurlarına dair savcılığa suç duyurusunda bulunacağız" dedi.