Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasına ilişkin bayram müjdesi talep etmişti...

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasına ilişkin bayram müjdesi talep etmişti...

Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi? Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi?

Akalın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Erdoğan'ı etiketleyerek "Bir bayram müjdesi yakışırdı müzik yasağına" ifadelerini kullandı ve sonrasında isee müzik yasağının halen uygulanıyor olmasına sitem ederek "Acun bile yokluk adasını kaldırdı bizim müzik yasağı kalkmadı. Vay be ne günah işledik." dedi.

Önce muhalif söylemlerle bir grup tarafından alkış alan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde tekrar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetlisi olarak iftar programına katılması ardından yaptığı bu paylaşıma aldığı cevaplar karşısında ise suskunluğa büründü.

Demet Akalın, Erdoğan'dan ne istediğini açıkladı

"Bir bayram müjdesi yakışırdı @RTErdogan müzik yasağına" diye yazıp sonrasında günahını sorgulayan Akalın'a cevap yağdı.

Demet Akalın, Erdoğan'ın adı geçince korkudan tweetini sildi