Deniz Akkaya Darbe Üzerine Darbe Yedi! Aziz Yıldırım da Deniz Akkaya'ya Bahar Candan Davası Açtı!

Deniz Akkaya'ya Selin Ciğerci'den sonra Aziz Yıldırım'da dava açtı!

Magazin 25.08.2021 - 13:44 25.08.2021 - 14:08 Ece Sahan

Selin Ciğerci'nin şikayeti ile 3 günlük zorlama hapis cezası alan Deniz Akkaya'ya bir darbe de eski Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'dan geldi.

Magazin yorumculuğu yapan Deniz Akkaya katıldığı bir televizyon programında Cicişler olarak bilinen Bahar ve Nihal Candan kardeşler'den Bahar Candan'ın eski Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ile ilişkisi olduğunu öne sürdü.

Aziz Yıldırım bu imalar sonrası Deniz Akkaya'dan avukatı aracılığı ile şikayetçi oldu.

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında Deniz Akkaya, Bahar Candan ve Aziz Yıldırım ile ilgili imada bulunmuştu. Bahar Candan'ın para bitti aşk bitti diyerek Aziz Yıldırım'dan bahsettiğin ima eden Deniz Akkaya'ya dava şoku geldi.

Aziz Yıldırım bu iddialar sonrası avukatı aracılığıyla Deniz Akkaya'dan şikayetçi oldu. Şikayet dilekçesinde Deniz Akkaya ve program yorumcularının ifade özgürlüğü kapsamından çıkarak, kişilerin anayasal olarak koruma altına alınan özel hayatlarını, onur ve şereflerini rencide edecek imaların kahkahalar eşliğinde yapıldığına yer verildi.

Dilekçede Deniz Akkaya'nın ahlak dışı ve yalan ifadeler ile Aziz Yıldırım'ın toplum önünde onurunu, şerefini, saygınlığını ve aile birliğine zarar verdiği ifade edildi. Dilekçede ayrıca Aziz Yıldırım'ın toplum önünde olumsuz bir imaj yaratıldı gerekçesiyle mağdur olduğunun altı çizildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@