Derin Talu Sevgilisi Baran Tınaz Ortalığı Birbirine Kattı! Küfürler Havada Uçuştu! Derin Talu Ne Yapacağını Şaşırdı!

Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu'nun zengin sevgilisi Baran Tınaz ortalığı birbirine kattı! Derin Talu sevgilisi Baran Tınaz kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Magazin 01.09.2021 - 13:59 01.09.2021 - 14:20 Ece Sahan

Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu ne yapacağını şaşırdı. Defne Samyeli'nin kızları Derin Talu ve Deren Talu güzellikleri ile magazin gündeminden inmiyordu. Sosyal medyada giydikleriyle ve yaşlarına uygun olmayan tavırları ile eleştirilere maruz kalan Defne Samyeli'nin kızları magazin gündemine yine bomba gibi düştü.

Defne Samyeli ve Eren Talu'nun 17 yaşındaki kızları Derin Talu sevgilisi Baran Tınaz'ın hışmına uğradı. Gecelerde görüntülenen Derin Talu sevgilisi Baran Tınaz'ın agresif tavırlarına anlam veremedi.

Baran Tınaz kamerları görür görmez saldırmaya başlayınca olanlar oldu.

2910383_d069d743ff39d87008e7b60a597bdd50_640x640

Derin Talu yaşından büyük giyim tarzı ve makyajları ile sıklıkla eleştirilerin hedefindeydi. Derin Talu bir eğlence mekanında görüntülendi.

Ancak mekan çıkışı erkek arkadaşı kameralara saldırınca Derin Talu şaşkınlığını gizleyemedi.  Derin Talu'nun erkek arkadaşı bir anda küfürler edip kameraların üstüne yürüdü. Derin Talu, bu anlarda ne yapacağını şaşırdı.

Derin Talu'nun sevgilisi Baran Tınaz kimdir? Baran Tınaz nereli? Baran Tınaz ne iş yapıyor?

İşletmeci Baran Tınaz, Fenerbahçe Kongre Üyesi. Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi Umut Evirgen'in de yakın arkadaşı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@