Uzun zamandır Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Cihangir Ceyhan'a teklif gittiği daha önceden öğrenilmişti. Ve Ceylan ile yapım şirketi anlaştı!

Psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan OGM Pictures’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç’ün oturduğu Camdaki Kız'ın yeni sezonuna bomba gibi hazırlanıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları Kimdir? İşte Merakla Beklenen Dizi İle İlgili Detaylar... Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları Kimdir? İşte Merakla Beklenen Dizi İle İlgili Detaylar...

Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik’in başrolünde ve kadrosunda Hande Ataizi, Enes Arıkan, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nihal Menzin ve Selma Ergenç gibi oyuncuların yer aldığı dizi 9 Eylül Perşembe ikinci sezonuna merhaba diyecek.

Yeni sezonunda Hayri karakteri birçok ünlü ismin adı geçmişti. Son olarak Cihangir Ceyhan'a teklif gittiği biliniyordu.

camdaki-kiz-sofor-hayri-tamam-is-imzaya-kaldi-bomba-isim-geliyor-yeni-sezonda-reytingleri-silip-2

Ve anlaşma sağlandı Hayri; Cihangir Ceyhan oldu!

Son edinilen bilgiye göre; Cihangir Ceylan, Camdaki Kız'ın Hayri'si oldu. Nalan'ın kalbini çalan Hayri;  eğitimsiz , kaba, evli biri olsa da Nalan kuma olmayı kabul edecek ve aşkının peşinden gidecek..,

Cihangir Ceyhan'ın kadroya dahil olmasının ardından gözler yakışıklı oyuncuya çevrilerek, Ceylan'ın yaşı, eğitimi, boyu, daha önceki dizi ve filmleri merak edilmeye başlandı. İşte Cihangir Ceyhan hakkında merak edilenler..

Cihangir Ceyhan kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Memleketi Elazığ'dır. 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Oyunculuk eğitimi alan Ceyhan;ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Show TV ekranlarında reyting rekoru kıran Çukur dizisinde Azer ve Alev Alev dizisinde ise Ömer karakterine hayat vermiştir.