ATV’nin yeni dizisi Destan oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki Destan dizisi başrol oyuncuları kim? Destan dizisi hangi yıllarda geçiyor?

ATV ekranlarında yeni bir dizi daha yayın hayatına başlıyor. Uzun zamandan beri yayınlanan tanıtımları nedeniyle Destan dizisine ilgi son derece yoğun. Hem oyuncu kadrosu hem de dizinin konusu şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki Destan dizisi başrol oyuncuları kim? Destan dizisi hangi yıllarda geçiyor, konusu ne?

ATV’de bu akşam yepyeni bir dizi daha başlıyor. Destan dizisi ne zaman başlayacak, oyuncuları kimler, konusu ne gibi soruların yanıtı da diziyi merakla bekleyen izleyenler tarafından araştırılıyor. Destan dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstleniyor, başrollerinde ise Edip Tepeli ve Ebru Şahin paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile de dikkat çeken diziyle ilgili bir çok araştırma da yapılıyor. Peki Destan dizisi başrol oyuncuları kim? Destan dizisi hangi yıllarda geçiyor, konusu ne?

DESTAN DİZİSİ BAŞROL OYUNCULARI KİM?

ATV ekranlarında bu akşam yayın hayatına başlamaya hazırlanan destan dizisinin başrollerini Ebru Şahin ve edip Tepeli paylaşıyor. başrol oyuncularının yanı sıra dizinin çalışmaları da son derece başarılı. destan dizisinde rol alan oyuncular şöyle; Selim Bayraktar (Alpagu Han), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk), Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir), Deniz Barut (Ulu Ece), Elif Doğan (Tutkun), İpek Karapınar (Çolpan), Burak Tozkoparan (Temur), Buse Meral (Sırma), Burak Berkay Akgül (Kaya), Osman Albayrak (Vargı), Şahin Ergüney (Kün Ata), Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Alper Düzen (Danış Ata), Ecem Sena Bayır (Günseli), Bilgi Aydoğmuş (Kırçiçek), Esra Kılıç (Mei Jin), Hilal Uysun (Tılsım), Evren Erler (Çalayır), Meltem Pamirtan (Yibek), Faruk Aran (Kuzubeg), Müge Duygun (Tilbe), Mehmet Sertakan (Tayangu Yalvaç), Aysel Yıldırım (Kam Kadın), Seca Naz Karabulut (İlay), Cihangir Köse (Otacı), Berna Üçkaleler (Efil), Doruk Şengezer (Öktem), Onur Yenidünya (Evren Alp).

destan-dizisi-basrol-oyunculari-kim-destan-dizisi-hangi-yillarda-geciyor-konusu-ne-2

DESTAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

ATV ekranlarının yeni dizisi destan bu akşam yani 23 Kasım Salı akşamı itibariyle yayın hayatına başlıyor. Uzun zamandan beri yayınlanan tanıtımları ile birlikte merak uyandıran dizi ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Destan 1. bölüm reytingleri ise dizinin sona ermesinden sonra belli olacak.

DESTAN DİZİSİ KONUSU NE UYARLAMA MI?

Destan dizisi, Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın ölümü sonrası yetim kalan dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki aşkı konu alıyor. Yetim ve öksüz aşıklar Türk yurdunu korumak için her şeyi göze alıyor.