Dilan Çiçek Deniz İzlandalı yönetmen nişanlısı Thor Saevarsson ile evlilik hazırlıkları yaparken ayrılık haberi geldi!

GQ'ya Mabel Matiz Tepkileri Dinmiyor! Sosyal Medyada Ünlülere İkiyüzlüsünüzTepkisi! GQ'ya Mabel Matiz Tepkileri Dinmiyor! Sosyal Medyada Ünlülere İkiyüzlüsünüzTepkisi!

İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile evlilik hazırlıkları yapan oyuncu Dilan Çiçek Deniz'den ayrılık haberi geldi. Peki çiftin ayrılığının sebebi neydi?

Son olarak Fox Tv'de yayınlanan Kusursuz Kiracı adlı dizide yer alan Bodrum Masalı dizisi ile ünlenen Dilan Çiçek Deniz İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi alan oyuncu ayrılık kararı aldı.

Çuku ve Alev Alev gibi dizilerle adından söz ettiren Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile ayrıldı. Evlenecekleri beklenen çiftten ayrılık haberi geldi.

Geçtiğimiz aylarda Dilan Çiçek Deniz İzlandalı sevgilisi Thor'dan evlenme teklifi almıştı. Ancak çiftten düğün haberi yerine ayrılık haberi geldi.

Geçen haftalarda çift Arnavutköy’de bir mekanda eğlenmiş ve romantik anlar yaşamıştı. Ancak daha sonra çiftin bir anda kavga etmeye başladığı iddia edilmişti. Ünlü çiftin bu kavga sonrası ilişkilerini toparlayamadığı ayrılık kararı adığı iddia edildi. Kavga nedeninin ise ünlü yönetmenin kıskançlık krizi olduğu öne sürüldü.