Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

2 Ekim 2020 Cuma 15:21:43

Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi Sen Çal Kapımı dizisinde şok eden ayrılık

Sen çal kapımı çarşamba günleri her akşam saat 20: 00 da yeni bölümleri ile sevenleri ile bir araya geliyor. Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı sen çal kapımı reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Vatandaşlar adeta Çarşamba günlerinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Sen çal kapımı dizisinin 13. bölümü 7 Ekim Çarşamba günü her zamanki saatinde ekran karşısında olacak..

Sen çal kapımı çarşamba günleri her akşam saat 20: 00 da yeni bölümleri ile sevenleri ile bir araya geliyor. Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı sen çal kapımı reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Vatandaşlar adeta Çarşamba günlerinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Sen çal kapımı dizisinin 13. bölümü 7 Ekim Çarşamba günü her zamanki saatinde ekran karşısında olacak.. Serkan ve Eda artık aşklarını birbirlerine itiraf ettiler. Peki ya sonrasında ne olacak? Ailesi bu duruma ne diyecek? Serkan ve eda ailesinden bu durumu saklayacak mı? Serkan’ın eski sevgilisi kendisinden haber beklerken bu durum ile karşılaştığında ne yapacak? Eda ve Serkan’ın gerçek aşkına inanacak mı yoksa bunun bir oyun olduğunu  mu söyleyecek? bütün bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız haberimizin devamını okumanızı tavsiye ediyoruz

Sen çal kapımı dizisinde ani bir ayrılık meydana geliyor. Bu dizide oynayan Pamir Pekin diziden ayrılıyor. Diziden ayrılmasının sebebinin sözleşme kurallarına uyulmadığı için olduğu tarafımıza iletildi. Pamir Pekin henüz ekran karşısına bile çıkamamışken diziden ayrıldı. Pamir Pekin yuvamdaki düşman dizisi ile ünlenmişti. Son 2 senedir ise herhangi dizi veya filmde oynamadı. Bu diziyi yakından takip eden kişiler dizide ne olacağını çok merak etmektedir. Bu sebeple vatandaşlar tarafından internet üzerinden Birçok araştırma yapılmakta ve dizi hakkında detaylar öğrenilmeye çalışılmaktadır.
 

Sen çal kapımı sevenleri 7 Ekim Çarşamba günü ekranda olacak olan dizinin detaylarını ve fragmanını araştırıp incelemeye başladı. Fragman da Serkan’ın Eda’ya olan sevgisi yine görüldü. Serkan artık Eda’ya aşkını açıkladı. Sıra geldi Eda’nın Serkan olan aşkını itiraf etmesine. Serkan Eda’dan kendisine olan aşkını itiraf etmesini bekliyor. Peki Eda Serkan’a aşık olduğunu Söyleyecek mi? Birbirini seven bu ikili önümüzdeki günlerde ailelerinden aşklarını saklamak zorunda kalacak. Çünkü Eda’nın halası nişan Sözleşmesi’nin olduğunu duyunca Serkan’ın iyi biri olmadığını ve onunla görüşmesi uygun olmadığını Eda’ya söyledi. Eda da bunun ardından şehirden ayrılma kararı almıştı. Halası Eda’nın bu durumuna üzülse de eğitimi için sesini çıkarmamıştı. Eda tam gideceği sırada Serkan onu durdurdu ve aşkını itiraf etti.

Geçtiğimiz hafta Eda’nın halası Serkan ve Eda arasındaki nişanın sahte olduğunu ve sözleşme sebebiyle bu şekilde davrandıklarını öğrenmişti. Serkan ve Eda’nın sözleşme sebebiyle nişanlı olduğunu arkadaşları dahi bilmiyordu. Son yayınlanan bölümde bütün herkes Serkan ve Eda’nın sözleşme sebebiyle öğrendi. Herkesin bu durumu öğrenmesi üzerine da Eda yurt dışına gitme ve eğitimine orada devam etme kararı aldı. Eda herkes de vedalaştıktan sonra yola çıkmak için taksiye bindi ve yola çıktı. Serkan Bunu duyunca Eda’yı engellemek üzere arabasına bindi ve Eda’nın yolunu kesti. Eda’ya orada, gitme çünkü sana çok aşığım diyerek aşkını itiraf etti. Birbirine sevdalı olan bu ikili aşklarını itiraf etti. Fakat ailelerine bu durumu nasıl açıklayacaklarını bilemedikleri için saklamayı planlıyor. Bir de aileleri yetmezmiş gibi Serkan’ın eski nişanlısının bu duruma ne diyeceği söz konusu. Çünkü Serkan’ın eski nişanlısı, nişanlısından ayrılmak için Serkan’dan haber bekliyor. Sen çal kapımı dizisinin yeni bölümünü merakla bekliyor. Yeni bölümde Eda ve Serkan aşklarını herkesten gizli ve uzakta mı yaşayacaklar? Yoksa herkese açık açık her şeyi söyleyecekler mi? bu konu izleyiciler tarafından çok merak edilmektedir. Bu konu çarşamba günü akşam 8 de ortaya çıkacaktır

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Kredi

Gelir belgesiz 38000 TL kredi müjdesi!

← yazdı31 Ekim 2020
Yukarı