Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

27 Kasım 2020 Cuma 20:48:42

Çocukluk Mavi kimdir? Gerçek adı ne? Beren Gökyıldız kaç yaşında

Fox TV’nin yeni sezon dizilerinden Çocukluk her cuma akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Kimsesiz çocukların hikayesinin anlatıldığı dizide Mavi karakterini canlandıran Beren Gökyıldız dikkat çekti. Herkes başarılı çocuk oyuncunun hayatı, biyografisini araştırmaya başladı. Peki Çocukluk Mavi kimdir? Gerçek adı ne? Beren Gökyıldız kaç yaşında

Başrollerini Erdal Özyağcılar, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız’ın paylaştığı Çocukluk dizisi cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Her cuma izleyici karşısına çıkan Çocukluk dizisinin Mavi’si merak konusu oldu. Herkes Beren Gökyıldız’ın yaşını, hayatını araştırmaya başladı. Peki Çocukluk Mavi kimdir? Gerçek adı ne? Beren Gökyıldız kaç yaşında

Çocukluk Mavi kim? Gerçek adı ne

Mavi daha bir bebekken Ali Kaan Umut Evi’ne gelmiş ve başka bir yuva, Mahir’den başka ebeveyn bilmemiştir. Aynı Mahir gibi sert görünümün altında altın gibi bir kalbi vardır Mavi’nin. Mavi, arkadaşlarına kol kanat geren, akıllı, tuttuğunu koparan bir çocuk olmuş ve Mahir’in kopyası haline gelmiştir. İçten içe Mahir’i babası olarak görmekte ve bir gün onun kızı olabilmeyi hayal etmektedir.

Çocukluk dizisinde Mavi karakterine çocuk oyuncu Beren Gökyıldız hayat veriyor.

Beren Gökyıldız kimdir? Kaç yaşında

20 Eylül 2009’da İstanbul’da doğdu. Beren Gökyıldız ilköğretim eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan. Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazanmıştır.

Küçük yaşına rağmen başarılı bir performans sergileyen Beren Gökyıldız, Show TV’de yayınlanan Güldüy Güldüy Show’da oynamıştır. Anne dizisinde Melek karakterine hayat vermişti. Kızım dizisinde yer alan Beren Gökyıldız bu dizide Buğra Gülsoy ile birlikte rol almıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı