Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

12 Ekim 2020 Pazartesi 14:30:20

Çukur Makbule'si ayrılıyor! Makbule nasıl ölecek? Meral Çetinkaya kimdir?

Pazartesi akşamlarının en çok izlenilen dizisi Çukur'da ava giderken avlanan Makbule hayatını kaybederek diziden ayrılacak. Fenomen haline gelen Çukur dizisinde kurduğu kurgularla sürekli olarak gözler önünde bulunan Çukur Makbule çukur'dan ayrıldı mı soruları geçtiğimiz haftadan bu yana çok sorulmakta.   Yamaç Koçovalı'nın işini bitirmek için sürekli planlar dahilinde olan Çukur Makbule karakteri bu sefer kendi kazdığı kuyuya kendisi düşecek ve Öz torunu Efsun tarafından öldürülecek.

Pazartesi akşamlarının en çok izlenilen dizisi Çukur’da ava giderken avlanan Makbule hayatını kaybederek diziden ayrılacak. Fenomen haline gelen Çukur dizisinde kurduğu kurgularla sürekli olarak gözler önünde bulunan Çukur Makbule çukur’dan ayrıldı mı soruları geçtiğimiz haftadan bu yana çok sorulmakta.   Yamaç Koçovalı’nın işini bitirmek için sürekli planlar dahilinde olan Çukur Makbule karakteri bu sefer kendi kazdığı kuyuya kendisi düşecek ve Öz torunu Efsun tarafından öldürülecek. Yamaç’ı ortadan kaldırmak için kurduğu planlar süre gelirken hesabı katmadığı bir olay mevcut olmuştur. Çukur Makbule’nin kaderi Efsun’un elindeydi. Arık adamlarını durdurmayı Başaran Efsun Yamaç ile birlikte olmasına izin vermeyen babaannesi Makbule’nin hayatına kıydı.

Yamaç da şahit olduğu Efsun’un Arıkan adamlarını durdurmayı başarması ve babaannesinin canına kıymasına şahitlik eden Yamaç hiç böyle bir şey beklemedii Efsun’a hesap sorarken Efsun ise yaşadığı şok ile kendinden geçti.

Yani Show TV ekranlarında her Pazartesi akşamına reytinglere Taşıyan Çukur dizisindeki Makbule karakteri geldi geçti . Çukur Makbule si Meral Çetinkaya ise diziden ayrılmış oldu. Çukur Makbule Meral Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında ”Sevenlerin arasına girmeseydin iyiydi Elveda Makbule” şeklinde bir paylaşım yazarak diziden ayrıldığını açıkladı.

ÇUKUR MAKBULE KİMDİR? 

Çukur dizisinde Baykal’ın annesi Efsun’un babaannesi olarak karşımıza çıkan Makbule karakteri geçtiğimiz sene Eylül ayında çukur dizisine dahil olmuştu. O sıralarda başarısından bahsettiren Meral Çetinkaya’nın Çukur Makbule rolü ile karşımıza çıkması herkesi heyecanlandırmıştı. 1945 yılı doğumlu olan Meral Çetinkaya Bizimkilerin Ayla hanımı olarak tanınmak taydı. Öte yandan İstanbullu Gelin dizisinde ise Ülfet karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Yavuzer Çetinkaya nın eşi olan Meral Çetinkaya eşini 1992 senesinde kaybetmişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı