Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

30 Aralık 2020 Çarşamba 20:37:00

Son Güncelleme: 30/12/2020 20:37:27

Kuruluş Osman Savcı kimdir? Kanbolat Görkem Arslan nereli kaç yaşında? Diziden çıkıyor mu

Kuruluş Osman Savcı kimdir? Kanbolat Görkem Arslan nereli kaç yaşında çok merak edildi. Yapımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Kuruluş Osman dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizideki önemli karakterlerden biri olan Savcı dikkatleri üzerine çekiyor. Haliyle Savcı kim her yerde aranmaya başladı.

ATV’nin başrollerinde Burak Özçivit ve Ragıp Savaş’ın yer aldığı Diriliş serisinin devamı olan Kuruluş Osman yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizideki önemli karakterlerden biri olan Savcı dikkatleri üzerine çekiyor.  Peki Kuruluş Osman Savcı kimdir? Kanbolat Görkem Arslan nereli kaç yaşında

Tarihi kaynaklara göre Savcı Bey Ertuğrul Gazi’nin oğludur. Poyraz Karayel dizisiyle üne kavuşan ünlü oyuncu Kanbolat Görkem Arslan, Hatırla Sevgili, Çemberimde Gül Oya gibi dizilerde de yer aldı.

Kuruluş Osman Savcı kimdir? Tarihteki yeri

Saru Batu Savcı Bey, 1249’da Domaniç Akmeşhed / Alçay’da doğdu. Oğuzlar’ın Bozok kolunun Kayı Boyu’na mensup olup Ertuğrul Gazi’nin üç oğlundan ikincisidir. Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin ağabeyidir. Domaniç savaşı (1287) esnasında şehit düşmüştür. İki oğlu bulunmaktadır Bayhoca ve Süleyman Bey’dir.

Kanbolat Görkem Arslan kaç yaşında?

Kanbolat Görkem Arslan, 04 Kasım 1980 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde alan Arslan, televizyon ekranlarındaki kariyerine 2004 yılında Çemberimde Gül Oya ile başlamıştır. 1998 yılından bu yana Tiyatro sahnelerinde ye alan Arslan’ın ‘Daire’,’Yurt’, ‘Teslimiyet’ gibi sinema filmleri de bulunmaktadır.

Başarılı oyuncu daha önce; Hatırla Sevgili, Çemberimde Gül Oya, Asi, Poyraz Karayel, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan, Kırık Kanatlar ve Hayat Bazen tatlıdır gibi yapımlarda rol aldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı