Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

14 Kasım 2020 Cumartesi 17:14:33

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın çekimleri durdu ! Dizide büyük şok yaşandı !

Cumartesi akşamının reyting yıldızı olan Show Tv’nin sevilen dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın çekimleri aniden durdu. Karadeniz esintileriyle ekranlarda adeta Karadeniz fırtınası estiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta bir oyuncunun Covid-19 testi pozitif çıktı. Tüm set karantinaya alındı ve çekimler durduruldu.

Show Tv’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’tan kötü haber geldi. Bu sıralar tüm dünyayı ele geçiren ve artık yakın çevremizde bile duyduğumuz Covid-19 virüsü dizi setlerine sıçradı. Trt 1’in dizisi Gönül Dağı, Star Tv’nin popüler dizi Menajerimi Ara derken şimdi de Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’a bulaştı. Dizinin çekimleri durdu !

Karadeniz’de çekilen ve izleyenlerine Karadeniz fırtınaları estiren dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın setinde koronavirüs çıktı. Tüm ekibe her çekim öncesi yapılan Covid-19 testi bu defa üzdü. Oyunculardan birinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Dizinin başrol oyuncularından Nilsu Berfin Aktaş’ın koronavirüs tetsi pozitif çıktı. Sette çıkan koronavirüs ile setteki çekimler durduruldu. Tüm set ekibi karantinaya alındı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın çekimleri durduruldu.

Set ekibine ve oyuncularına da test yapıldı. Başka kimse de pozitif çıkmasa da tüm ekip karantinaya girdi. Çekimler 1 haftalığına durduruldu. Covid-19 testi pozitif çıkan Nilsu Berfin Aktaş, instagram hesabından durumu doğruladı.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Dizi Haberleri

EDHO Hırsız Seko kimdir? Gerçek adı ne?

← yazdı25 Kasım 2020
Yukarı