Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

11 Kasım 2020 Çarşamba 15:54:59

Prison Break’in yeni sezonu gelecek mi?

Bir zamanlar milyonları ekran başına bağlayan Prison Break dizisinin 6. sezonunun gelip gelmeyeceği iddialarıyla ilgili bir haber geldi.

ABD yapımı bir dizi olan Prison Break, ilk bölümünü 29 Ağustos 2005 tarihinde yayınlamıştı. Tüm dünyada rekor seyirci kitlesine ulaşan dizinin konusu bir kaçış hikayesiydi.

Prison Break’in konusu

Paul Scheuring taarafından yazılan hikayeye göre suçsuz yere hapse düşen Lincoln Burrows, idam cezasına çarptırılır. Kardeşinin masum olduğunu anlayan bir inşaat mühendisi olan Michael Scofield ise bir kurtarma planı hazırlar.

Ölüm cezasını bekleyen kardeşinin, kendisinin tasarladığı Chicago’daki Fox River hapishanesi olduğunu öğrenen Scofield planını derinleştirir. Scofield, yaptığı bütün planı sadece kendisinin anlayacağı bir şekle büründürür ve vücuduna dövme olarak yaptırır. Basit bir suç işleyerek hapishaneye giren Michael Scofield, kardeşini kurtarmak için yaptığı planı uygulamaya koyar.

Yeni sezon gelmeyecek?

2005 yılında ilk sezonu yayınlanan Prison Break, 4’üncü sezonda final yapmıştı. Uzun bir aradan sonra 2017 yılında 9 bölümlük bir devam sezonu çeken Prison Break final bölümünü yayınladı. Bu sezondan sonra dizinin hayranları yeni sezonu beklemeye başladı ancak kötü haber geldi.

Dizide Michael Scofield karakterine hayat veren Wentworth Miller, dizinin artık yeni bir sezonunu çekmeyeceklerini söyledi. Dizide Lincoln Burrows karakterini canlandıran Dominic Purcell, daha önce paylaşığı mesajında yeni sezonun geleceğini aktarmıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı