Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Eylül 2020 Salı 00:31:55

Sefirin Kızı gelecek bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 22. bölüm fragmanı

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı bu akşam 21. bölümüyle ekranlara geldi. Yare ve Sancar arasında velayet savaşının iyice kızıştığı son bölümde Menekşe'nin hamile olmadığı ortaya çıktı. Öte yandan duruşma heyecanı iki tarafı da kül ederken Sefirin Kızı gelecek bölüm fragmanı yayınlandı mı? merak konusu oldu. İşte Sefirin Kızı 22. bölüm fragmanı

Başrollerini Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı Sefirin Kızı heyecan dolu yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. 28 Eylül Pazartesi akşamı 21. bölümüyle ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisinde Efeoğlu ve Işıklı ailelerinin yüzyıllık dostluğunun kendisi yüzünden bitmesine dayanamayan Nare, Gediz’in dağıttığı kartlara karşı çıkar ve bir kumarbaz kızı olarak kendi kartlarını dağıtmaya karar verir.Bu plan, Sancar’la paylaştığı tüm hisseleri, hatta konağı bile geri almaya karar veren Gediz’in yoluna taş koyar. Sancar’a ise hiç kimsenin beklemediği sürpriz bir karar aldırır. Hal böyle olunca Sefirin Kızı gelecek bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 22. bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni bölümde neler olacak merak edildi. İşte detaylar…

Sefirin Kızı 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı yeni bölüm tanıtımı birkaç dakika önce yayınlandı. Velayet davasında Sancar ve Nare kızları için ellerinden gelen her şeyi yaparken, Gediz, Sancar’ın ortaya çıkardıklarına sinirlenir. Ardından Nare’nin yanında olmasının kendisine yeteceğini Sancar’a söyler. 

Öte yandan mahkemede Menekşe’nin Melek’e kötü davrandığını söyleyen Elvan’a bunun sebebini soran Sancar, istediği yanıtı alamaz. Çünkü Elvan ona her şeyi kızına sormasını söyler. Ardından Melek’le konuşan Sancar, Menekşe’ye gider ve “evladım için gerekirse seni boşarım” der. Dediğini de yapar çünkü Sancar tanıtımın sonunda Nare’nin yanına gider ve ondan af diler. Boşanma dilekçesini de Nare’ye göster Sancar Efe, büyük aşkına “Beni affet, aile olalım” der. Ancak Nare, kızını da alıp gideceğini söyler. Efe ise o an Nare’yi öper.

Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

Efeoğlu ve Işıklı ailelerinin yüzyıllık dostluğunun kendisi yüzünden bitmesine dayanamayan Nare, Gediz’in dağıttığı kartlara karşı çıkar ve bir kumarbaz kızı olarak kendi kartlarını dağıtmaya karar verir.Bu plan, Sancar’la paylaştığı tüm hisseleri, hatta konağı bile geri almaya karar veren Gediz’in yoluna taş koyar. Sancar’a ise hiç kimsenin beklemediği sürpriz bir karar aldırır. 

Menekşe, öğrendikleri an konaktan atılacağını bildiği için düşük yaptığını Sancar’dan ve konak halkından saklamaya çalışır. Ama bu nerdeyse imkansızdır. Menekşe’nin yeni bir plana ihtiyacı vardır.  

Elvan, Nare’den Yahya’nın suçsuz olduğunu öğrenir ve Nare’nin evinde kalan Yahya’dan özür dilemeye gider. Ama aynı saatlerde Yahya’nın bir konuğu vardır; Dudu! 

Sancar, Kahraman’a ve Akın’a adım adım yaklaşırken, bir yandan velayet davasında Melek’in velayetini kazanmak için oynayacağı oyunu kurar. Kahraman ise, konaktan gizlice aldığı bilgilerle Yahya ile Sancar’ın gerçekten düşman olup olmadığını anlamaya çalışır.  Tüm bunlar olurken, iki sevdalı arasındaki tansiyon her geçen gün artar. Bir yandan velayet savaşı, bir yandan günden güne artan kıskançlıkları, hem Sancar’a hem Nare’ye kendilerinden hiç ama hiç beklemedikleri şeyler yaptıracaktır!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı