Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor! Her çarşamba TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son olarak Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol'

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor!

Her çarşamba TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son olarak Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol'un ayrılması ile gündeme damga vurmuştu. İbrahim Çelikkol'un ayrılmasından sonra diziye yeni bir oyuncunun dahil olduğu öğrenildi.

Zeynep'in ablası geliyor!

Başarılı oyuncu Gülcan Arslan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna dahil oluyor. Gülcan Arslan dizide Zeynep'in( Demet Özdemir) ablası rolünü canlandıracak.Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan dizinin yönetmen koltuğundan Çağrı Bayrak otururken yapımını Onur Güvenatam üstleniyor. Senaryosu ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül tarafından kaleme alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir her çarşamba saat 20:00'de TV 8 ekranlarında  yayınlanıyor.

Gülcan Arslan kimdir?

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya Karasu’da dünyaya gelmiştir. Gülcan Arslan, 1.72 metre boyunda, 57 kilodur.

Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitim aldıktan sonra bir çok dizi ve reklamda rol almıştır. İlk olarak TRT’de yayınlanan ‘Sardunya Sokak’ dizisinde hayat verdiği Canan karakteri ile televizyonda ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Her Şeye Rağmen, Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Günahkar, Zengin ve Yoksul gibi yapımlarda yer almıştır.