TV8'in sevilen dizilerinden Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta 38. bölümüyle ekranlara gelecek.

TV8'in sevilen dizilerinden Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta 38. bölümüyle ekranlara gelecek. Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol'un vedasının ardından diziye sürpriz bir isim dahil oldu. Uzun süredir ekranlarda olmayan Gülcan Aslan, Nesrin karakteriyle 38. bölümde izleyici karşısına çıkacak. Tabi izleyiciler de Nesrin ile ilgili tahmin yürütmeye başladı. Peki Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin, Zeynep'in ablası mı? Nesrin nereden çıktı? İşte detaylar...

Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından uyarlanan gerçek bir hayat hikayesi olan Doğduğun Ev Kaderindir 7 Nisan Çarşamba akşamı 38. bölümüyle ekranlara gelecek. Mehdi'nin ölümü izleyicileri şaşırtırken, herkesin kafasında başrolün gidişiyle hikaye nasıl devam edecek sorusu oluştu. Ancak Doğduğun Ev Kaderindir 38. bölüm fragmanlarının yayınlanmasıyla heyecan daha da arttı. Çünkü Zeynep'i yolda magandaların elinden kurtaran ve Mehdi'nin cenazesinde, evin önünde onları gizlice izleyen Nesrin karakteri herkesi şaşırttı. Tabii Gülcan Aslan'ı yıllar sonra bir projede görmek sevenlerini mutlu etti. Öte yandan Nesrin ile ilgili tahminler de yapılmaya başladı.


Nesrin Zeynep'in ablası mı?


Birçok kişi Nesrin'in Zeynep'in yıllar önce evden kaçan ablası olduğunu düşündü. Zaten tanıtımda Nesrin'in Zeynep'e kız kardeşlik ile söyledikleri de bunu destekler nitelikteydi. “Kız kardeşlik nedir bilir misin? Kız kardeşler birbirlerine hep doğruyu söyler” diyen Nesrin, gerçekten Zeynep’in ablası mı? şimdiden araştırılıyor.

Tabi bununla ilgili bir şey söylemek şimdilik mümkün değil. Ama Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanlarından anladığımız kadarıyla Nesrin, Zeynep'e sandığından daha yakın ve intikam isteyen biri...


Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin aslında kim?


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni karakteri Nesrin ile ilgili bir diğer tahmin de şöyle... Bazı izleyiciler Nesrin'in; Barış'ın geçmişteki bir sevgilisi hatta eski karısı olduğunu düşünüyor. Bu nedenle de Zeynep'e yaklaştığını ve onu Barış'tan uzak tutmak istediği öne sürüldü.  Çünkü Zeynep'in ablasını unutması hatta tanımaması bu izleyicilere mantıksız gelmişti.

Toparlamak gerekirse Nesrin'in gelişi Doğduğun Ev Kaderindir'in hikayesinde birçok değişikliği de beraberinde getirecek gibi görünüyor. Ancak bize de sorarsanız Nesrin, Zeynep ve Sakine'nin geçmişinin ta kendisi. Ama Nesrin onlara sevgi dolu değil, intikam hırsıyla geri döndü.