Doya Doya Moda Kemal Doğulu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Doya Doya Moda jüri üyeliğindn çekildiğii açıklamıştı. Doya Doya Moda severler o günden sonra Kemal Doğulu neden ayrıldı? Doya Doya Moda Kemal Doğulu'nu yerine kim geldi? soruları il

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Doya Doya Moda Kemal Doğulu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Doya Doya Moda jüri üyeliğindn çekildiğii açıklamıştı. Doya Doya Moda severler o günden sonra Kemal Doğulu neden ayrıldı? Doya Doya Moda Kemal Doğulu'nu yerine kim geldi? soruları ile birlikte sevilen Yarışma Doya Doya Moda yeni jürisini merakla araştırmaya başladı.  Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi Hande Demir Acar oldu. Peki, yeni jüri üyesi Hande Demir Acar kimdir? Kemal Doğulu'dan boşalan koltuğun yerine ise kimin geleceği sorusu bugün yani Pazartesi yarışmanın ilk günü merakla araştırdı.

Oysa ki yarışmanın en gözde isimlerinden yani sadce Kemal Doğulu var diye yarışmaı izeyenler bile mevcut idi. Ani alınan bir karar sonrasında Kemal Doğulu'nun Doya Doya Moda jüri koltuğu boşaldı. Bunu sebebi ise sonradan ortaya çıkan dtaylarda Kemal Doğulu'nun Exxen platformunda tek sunuculu br programda yer alacağı idi.  Kemal Doğulu neden ayrıldı sorusunun yanıtı bu iken Doya Doya Moda severler ise yarışmanın yeni jürisi kim olacak, Kemal Dopulu'nun boşaan koltuğuna kim oturacak sorusunu sormaya başladı.

Son tanıtımda oturan isim çok konuşuldu


Doya Doya Moda ilk Kemal Doğulu suz programına bugün başladı. Ve boşalan koltukta gördüğümüz isim Hande Demir Acar olurken acaba Doya Doya Moda Kemal Doğulu'nun yerine gelen isim Hande Demşr Acar mıydı? yoksa geçici bir süre mi oturacaktı o koltukta.

Hande Demir Acar sabah saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da bugün o koltukta oturacağını açıklarken, sevenlerini ekran başına toplamayı hedefledi.

Hande Demir Acar kimdir?


Sosyete cemiyetinin tanınan ismi olan Hande Demir Acar, 1984 yılında dünyaya geldi. Annesi ise çok tanıdık bir isim olan Revan Sadıkoğlu. Işık Lisesi mezunu olan Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri’nde lisansını tamamladı. Üniversiteye giderken tanıştığı Erdinç Acar ile evli olan Hande Demir Acar, 4 senelik evliliğini 2010 senesid noktalamıştı. 2011’de ikinci kez evlenen ve üç çocuğu olan çift, tek celsede anlaşmalı olarak yollarını ayırdı.

Kemal Doğulu ağlayarak veda etmişti


Doya Doya Moda jürisi Kemal doğulu yarışmaya son vedasını sunduğu bölümde yarışmacılar ve ekibiyle vedalaşırken adta gözyaşlarına boğulmuş ve herke gitme.... yorumlarını sosyal medya da paylaşmıştı