TRT 1 'in yeni komedi dizisi Dünya Hali 28 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümü ile yayın hayatına başlayarak,  büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Fakat  dizi ile ilgili flaş bir karar alındı!

Caner Şahin ve Pelin Abay'ın başrolünü paylaştığı ve kadrosunda ise  Ozan Çelik, Tolga Tekin, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Hüseyin Elmalıpınar, Mekin Sezer, Adnan Başar,Naşit Özcan, Zeki Ocak ve Eray Kaman gibi isimlerin yer aldığı Dünya Hali dizisinin yayın saatı değiştirildi.

Yayın saati değişti!

TRT 1 'in merakla izlenen yeni komedi dizisi Dünya Hali'nin yayın saati değiştirildi. İşte yeni yayın saati..

Neden Film’in yapımcılığını üstlendiği , Murat Zaloğlu ile Osman Nail Doğan'ın yönettiği ve çekimleri  İstanbul'da gerçekleşen çarşamba akşamları saat 20:00'de izleyici karşısına çıkıyordu. Fakat yayın saati değiştirilerek 22:30'a alındı.

dunya-hali-dizisi-yayın-ssaatı

Oyuncu kadrosu ve karakterleri!

Caner Şahin - Sinan
Pelin Albay - Kıvılcım
Ozan Çelik - Azim
Tolga Tekin - Güven
Hakan Emre Ünal - Vural
Mert Denizmen - Yüksel
Selin Hasar - Zeynep
Ayfer Tokatlı - Fulya
Hüseyin Elmalıpınar - Halis
Mekin Sezer - Kutlucan
Adnan Başar - Talat
Naşit Özcan - Burhan
Zeki Ocak - Namık
Eray Kaman - İnan

Konusu!

Modern hayattan tamamen uzak olan delikanlı Sinan'ın ( Caner Şahin) tesadüfen tanıştığı kadına ( Pelin Abay) aşık olması ile hayatının değişmesini konu ediniyor. Bu değişim sürecinde  ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Yeni bölüm ne zaman?

25 Ağustos çarşamba akşamından itibaren 22.30'da yayınlanacak. Dünya Hali 6. bölüm 22.30'da TRT 1'de...