Geçtiğimiz hafta yayın saati değiştirilen Dünya Hali dizisinin bu sefer de günü değiştirildi. Peki Dünya Hali neden gün değiştirdi, final mi yapacak? Yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar..

Neden Film’in yapımcılığını üstlendiği , Murat Zaloğlu ile Osman Nail Doğan'ın yönettiği ve çekimleri  İstanbul'da gerçekleşen,dizinin geçtiğimiz haftalarda saati değişmişti. Çarşamba akşamları saat 20:00'de izleyici karşısına çıkıyordu ama yayın saati değiştirilerek 22:30'a alınmıştı. Fakat dün akşam 23:30'da yayınlandı. Çarşamba akşamları saat konusunda bir türlü karara varamayan dizi son kararla gün değiştirdi!

dunya-hali-dizisi-yayın-ssaatı

Caner Şahin ve Pelin Abay'ın başrolünü paylaştığı ve kadrosunda ise  Ozan Çelik, Tolga Tekin, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Hüseyin Elmalıpınar, Mekin Sezer, Adnan Başar,Naşit Özcan, Zeki Ocak ve Eray Kaman gibi isimlerin yer aldığı Dünya Hali dizisi artık çarşamba akşamları yayınlanmayacak.

Dünya Hali yayın günü değişti!

Yeni yayın günü salı olarak belirlendi. Bu karar ise şaşkınlıkla karşılandı. Çünkü salı günleri, TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı yayınlanıyordu. Bu durum Dünya Hali için yine geçici bir karar mı ya da ilerleyen haftalarda final  mi yapacak henüz belli değil. Dizinin reytingleri bir miktar artsada henüz istenilen başarıya da ulaşamadı. Bu nedenle final yapması da muhtemel gözüküyor aksi halde Masumlar Apartmanı'nın günü değiştirmek zorunda kalacak. Konu ile ile ilgili gelişmeler açıklandığında paylaşacağız..

Yeni Sezonda Devam Etmesi Beklenen Baba Dizisinde Oyuncu Kalmadı! Baba Dizisi Kaldırıldı mı? Kimler Ayrıldı? Yeni Sezonda Devam Etmesi Beklenen Baba Dizisinde Oyuncu Kalmadı! Baba Dizisi Kaldırıldı mı? Kimler Ayrıldı?

Dünya Hali oyuncu kadrosu ve karakterleri!

Caner Şahin - Sinan
Pelin Albay - Kıvılcım
Ozan Çelik - Azim
Tolga Tekin - Güven
Hakan Emre Ünal - Vural
Mert Denizmen - Yüksel
Selin Hasar - Zeynep
Ayfer Tokatlı - Fulya
Hüseyin Elmalıpınar - Halis
Mekin Sezer - Kutlucan
Adnan Başar - Talat
Naşit Özcan - Burhan
Zeki Ocak - Namık
Eray Kaman - İnan

Konusu!

Modern hayattan tamamen uzak olan delikanlı Sinan'ın ( Caner Şahin) tesadüfen tanıştığı kadına ( Pelin Abay) aşık olması ile hayatının değişmesini konu ediniyor. Bu değişim sürecinde  ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor.

Yeni bölüm ne zaman?

7 Eylül Salı Dünya Hali 8. bölüm 20.00'de TRT 1'de...