Duy Beni dizisi için final kararı kesinleşti! Sahneleri ile RTÜK'ün kara listesinde olan dizi cezalardan kurtuldu!

Gönül Dağı'na bir başrol şoku daha! Milyonların idolü haline gelen ismi gönderiyorlar! Gönül Dağı'na bir başrol şoku daha! Milyonların idolü haline gelen ismi gönderiyorlar!

Bu yazın iddialı dizisi olarak başlayan Star Tv'nin gençlik draması Duy Beni dizisi için final kararı verildi.

Büyük bir beklentiyle başlayan başrolünde Helin Kandemir, Caner Topçu, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Berk Hakman ve Durul Bazan'ın yer aldığı Duy Beni dizisi beklenildiği üzere final yapıyor. Reytinglerde istenilen başarıya ulaşamayan dizi sosyal medyada iise oldukça kuvvetli bir kitleye sahiptdi.

Duy Beni dizisinin final tarihi de açıklandı!

Tanıtım fragmanı ile büyük merak uyandıran dizi hayal kırıklığı yaşamış ve reytingler de oldukça düşük ilerlemişti. Zorbalık sahneleri ile eleştirilen dizinin final tarihi de belli oldu.

Duy Beni dizisi yayınlanacak olan 21. bölümdeki performans durumuna göre 22. bölümde final yapabilir. Yani dizi iki hafta sonra ekranlardaki sürecini tammalayacak.

Reytinglerde oldukça düşük seyreden dizinin senaristi sosyal medyada sürekli olarak diziyi eleştirenlerle tartışma halindeydi. Twitter'daki dizi sayfalarının da büyük bir PR'nı yaptığı dizi bu PR'larla ters tepkiler aldı.

20. bölümde ekrana veda etmesi beklenen dizi 21. bölümündeki performansına göre 22. bölümde final yapacak..