Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz yaz başında evlendiği eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybetmişti. O günden beri gözyaşları dinmeyen Ece Erken, Instagram'da eşi ile fotoğrafını paylaşarak yürek yakan bir not düştü.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Ece Erken’in eski Beşiktaş yöneticisi ve avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Bakırköy'de sahibi olduğu bir balıkçı restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Ece Erken, olayın ardından gözyaşlarına boğulurken eşine olan aşkını ve özlemini sosyal medya hesabından dile getirdi. Ünlü sunucu geçtiğimiz hafta katillerin yakalanması için sık sık paylaşımlar yaparken olayın faillerinin gözaltına alınmasının ardından ise eşine sarıldığı anları duygusal bir notla paylaştı.

Olay 27 Ocak gecesi İstanbul Bakırköy'de Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na ait bir balıkçı restoranında meydana gelmişti. Ünlü sunucu Ece Erken'in 7 ay önce evlendiği eşi ve Beşiktaşlı eski yönetici Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Ece Erken, eşini aniden kaybetmenin acısı ile yıkılırken sosyal medyadan yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

ece-erkenin-acisi-dinmiyor-oldurulen-esi-safak-mahmutyaziciogluna-bu-sozlerle-seslendi-2

Acısını sosyal medya hesabından aktardı

Eşini kaybettik sosyal medya katillerin yakalanması için çağrıda bulunan Ece Erken geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla olayın faillerinin yakalandığını duyurmuş ve İçişleri Bakanlığı'na teşekkür etmişti. Ece Erken geçtiğimiz günlerde eşinin mevlidinde ayakta durmakta güçlük çekerken bugün sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Eşine sarıldığı bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü sunucu, "Ne çok sevmişim ben seni meğer, canım nasıl yanıyor bir bilsen" notunu düştü.

7 ay önce evlenmişlerdi

Ünlü sunucu Ece Erken uzun zamandan beri aşk yaşadığı Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile 7 ay önce Nikah Masasına oturmuş evlilikleri magazin dünyasında da sürpriz olmuştu. Sessiz sedasız evlenen ve bu güzel haberi nikahın ardından paylaştığı fotoğraflarla veren Ece Erken, uzun zamandan beri eşiyle sade bir hayat yaşıyordu. Ancak Ece Erken'in bu mutluluğu uzun sürmedi. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu 27 Ocak günü uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti.