Eda Ece, Yasak Elma dizisinde başrol oynamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Fox TV dizisindeki başarılı oyunculuk kariyerinin yanı sıra sevgilisi Buğrahan Tuncer ile de gündeme geldi. Sosyal medya hesabından paylaştığı öpücüklü videoyu milyonlar izledi.

Eda Ece, şu sıralar magazin gündeminin dilinden bir türlü düşmüyor. Bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Buğrahan Tuncer ile öyle bir video paylaştı ki görenler şaşkınlığını zor gizledi. İkilinin sarmaş dolaş gözüktüğü ve durmadan öpüştüğü videosu kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcı tarafından izlendi.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Eda Ece Aşka Geldi!

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, videoda adeta aşka geldiler. Oldukça samimi bir video paylaşan Eda Ece, bu hareketi ile gönülleri kazandı. Takipçilerinin kendisini samimiyeti ve güzel oyunculuğu nedeniyle takip ettiği bilinen bir gerçek. Öte yandan iki ünlü ismin samimi tavırları fazlasıyla fark yaratmışa benziyor. Yasak Elma'dan daha çok sevgilisi olan ilişkisiyle konuşulması, Eda Ece'yi farklı bir konuma taşıdı. Aşka ve evliliğe bakış açısı nedeniyle kimi zaman eleştirilere maruz kalıyordu. Ancak artık o da aşkı en güzel şekilde yaşamayı tercih etti.

Instagram'da 6,7 Milyon Takipçi!

Eda Ece, geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde ününe ün katmayı başardı. Özellikle de sosyal medyada bunu fazlasıyla başarmışa benziyor. Ünlü ismi destekleyen ve oynadığı yapımları izleyen milyonlar bulunmakta. Haliyle Eda Ece gibi birinin magazin gündemine düşmemesi zaten imkansız olurdu. 

Buğrahan Tuncer ile Eda Ece'nin samimi görüntülerini sizler için paylaştık:

Buğrahan TuncerrBuğrahan Tuncer