Edin Dzeko Galatasaray'da! Galatasaray başkan adayı Dzeko imza attırıyor

Dünyanın en iyi forvetleri arasında yer alan Edin Dzeko Galatasaray'da! Sarı Kırmızılı ekip her konuda anlaştığı Edin Dzeko imza attırıyor. Edin Dzeko için her konuda anlaşan başkan adayı Burak Elmas

Spor 02.06.2021 - 11:24 02.06.2021 - 11:24 Berkay Keskin

Dünyanın en iyi forvetleri arasında yer alan Edin Dzeko Galatasaray'da! Sarı Kırmızılı ekip her konuda anlaştığı Edin Dzeko imza attırıyor. Edin Dzeko için her konuda anlaşan başkan adayı Burak Elmas Edin Dzeko İstanbul'a getirdi!

Yılın transferi gerçekleşiyor

Yılın transferi Galatasaray imza atıyor. Galatasaray bu sezon Roma'dan ayrılma kararı alan 35 yaşında Boşnak forvet Edin Dzeko renklerine bağlıyor. 1+1 yıllık sözleşme imzalanacak Edin Dzeko İstanbul'a indi. Burak Elmas ve kurmaylarının karşıladığı Edin Dzeko ile her konuda anlaşıldı ve Galatasaray'da başkan seçilmesi beklenen Burak Elmas sözleşme imzalatması bekleniyor.

Edin Dzeko Galatasaray'da

Edin dzeko için Fenerbahçe'nin de dirsek temasında olduğu öğrenildi. Ancak söz verdiği için Edin dzeko bu gelişinde Fenerbahçe ile görüşmeyecek. Edin Dzeko Galatasaray'la gün içerisinde anlaşıp İtalya'ya geri döneceği öğrenildi.

Mesut Özil devrede ancak..

Galatasaray Fenerbahçe'nin çok istediği Edin Dzeko için yakın arkadaşı Mesut Özil'in de devrede olduğu ancak Dzeko Özil'e Galatasaraylı Burak Elmas'a söz verdim, onlarla anlaşamazsam görüşebiliriz mesajı verdiği öğrenildi.

35 yaşında Boşnak forvet Dünyanın sayılı forvetleri arasında gösteriliyordu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@