Emanet yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu, yaz başında Emanet dizisinin sezon finali yapması akabinde çok merakla araştırılmaya devam ediyor. Öyle ki Emanet dizisisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu, dizinin final yapıp yapmayacağı sorusunun yanıtının kesinleşmesi sonrasında daha bi sıklıkla merak ediliyor.

Emanet yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu, yaz başında Emanet dizisinin sezon finali yapması akabinde çok merakla araştırılmaya devam ediyor. Öyle ki Emanet dizisisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu, dizinin final yapıp yapmayacağı sorusunun yanıtının kesinleşmesi sonrasında daha bi sıklıkla merak ediliyor.

Peki emanet dizisi yeni sezonuı ne zaman başlayacak? Emanet Seher diziden ayrılacak mı? Bir küs bir barışık şekilde biten geçen sezon sonrasında dizi hakkındaki tüm tüyolar haberimizde….

Emanet yeni sezon ne zaman başlayacak?

Emanet dizisi izleyicisi özellikle de Seher ve Yaman aşkı için dizinin tüm bölümlerine hakim bir şekilde ilerlerken, Emanet yeni sezonda herkes çok büyük şoklar ile karşılaşacak. Öyle ki dizinin başrol karakteri ölür mü diye soranlara yanıtımız da Emanet Seher yeni sezon da öleceği konuşuluyor.

Emanet Seher olarak hayatımızda büyük yer edinen Sıla Türkoğlu verdiği bir demeçte bizlere ayrılık sinyallerini çaktı.

Sıla Türkoğlu ayrılık sinyali verdi

Seher Yaman aşkının devam etmesi ni isteyen izleyici, bakalım bu şok ayrılık karşısında nasıl bir tepki verecek. Gelin hep birlikte Emanet yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu ile birlikte Emanet yeni sezonda neler olacak? Sıla Türkoğlu diziden ayrılacak mı? Emanet Seher ölecek mi? sorularınıza bir göz gezdirelim.

Emanet dizisi geçtiğimiz sezon çalkalantılı olaylar akabinde yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Ali’nin yaşayacağı büyük hüzün, herkesi derinden sarsacak. Emanet Ali'nin yaşayacağı büyük üzüntü ne olacak?

Emanet dizisinin yeni sezon bölümünde, Yaman için büyük  zorluklar başlayacak.

Yeni sezonda Seher olmayacak 

Öte taraftan Emanet için Yaman için cezaevi günleri başlayacak:

Sıla Türkoğlu veda edecek

Emanet Seher karakterinin olur da ölmemesi durumunda Sıla Türkoğlu’nun diziye devam etmeyeceği ve akabinde de yerine başka bir oyuncunun geleceği konuşuluyor. aNCAK büyük ihtimalle Sıla'nın diziden ayrılmasıyla Seher karakteri ölecek.

Emanet yeni sezonda Seher’in yerine, onu aratmayacak yeni bir karakter doğacak.

Hüzünlü veda

Emanet Seher Emanet yeni bölüm de bizlerle olmayacak ve o ağlamalı hüzünlü sahne ile vedasını bizlere Emanet yeni sezonda sunacak.

Bildiğiniz üzere Seher, Son an da hastaneye yetişmişti ancak bunun ndevamı olmayacak.. Ayrıca Yaman, Seher öldüğü için hayata küsecek

Yaman’ın kendisini sorumlu görmesi ise başka bir yıkım olacak.

Aziz cinayeti sebebiyle Yaman tutuklanacak.

En sonunda da Aziz'in Seher'e yazmış olduğu mektup bulunacak.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Mektubun bulunması Yaman’ı kurtaracak. Ancak yaşanan bu kadar engebeye rağmen bakalım Emanet dizisi yeni sezonu nasıl olacak?

Narin geliyor

Emanet seher sonrasında Narin, Yaman’ıun gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Narin'in gelişiyle Yaman yeniden hayata tutunacak.

Geçtiğimiz sezon sonrasında Emanet yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu için çok kısa bir zaman zarfını alacağını sizlere söyleyelim. Ancak Emanet dizisi yeni sezon reyrtinglerine göre işleyiş devam edecek