Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 11-15 Nisan haftası bugün sona eriyor. Haftanın birincisi bugün açıklanacak ve 15.000 TL para ödülü de sahibini bulacak. Birbirinden iddialı 5 yarışmacının mücadele ettiği bu haftada birinci olacak olan yarışmacı merakla bekleniyor. Peki, En Hamarat Benim 15 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 15 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu?

FOX TV ekranlarında Kadir Ezildi’nin sunumu ile yayınlanan, el lezzetine ve temizliğine güvenen yarışmacıların mücadele ettiği En Hamarat Benim 11-15 Nisan haftası bugün sona eriyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı hünerlerini gösterdi ve kıyasıya bir rekabet içine girdi. Zaman zaman masada tartışmalar yaşandı zaman zaman da eğlenceli anlar. Nihayet yorucu geçen bir haftanın sonunda bugün büyük ödülü sahibine ulaşacak. Haftanın birincisi olan yarışmacı aynı zamanda 15.000 TL para ödülünü de kazanacak. Peki, Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 15 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı? En Hamarat Benim 15 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu?

En Hamarat Benim 11-15 Nisan haftası puan durumu

En Hamarat Benim de haftanın birincisi yarışmacıların ve Kadir Ezildi’nin verdiği puanların toplanması sonucunda belli olacak. Bu haftanın ilk 4 günü tamamlandı yarışmacıların birbirlerine verdikleri puanlar belli oldu. Bugün son yarışmacı performansını gösterecek ve rakiplerinden yüksek puanlar almaya çalışacak. İşte En Hamarat Benim 11-15 Nisan haftası puan durumu:

Merve Hanım haftanın 1. günü yarıştı 11 puan aldı.

Servet Hanım haftanın 2. günü yarıştı 14 puan aldı

Nargül Hanım haftanın 3. günü yarıştı 12 puan aldı

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Sema Hanım Haftanın 4. günü yarıştı 14 puan aldı.

Mustafa Bey haftanın 5 günü yarıştı …. puan aldı.

en-hamarat-benim-15-nisan-2022-kim-kazandi-15-nisan-en-hamarat-benim-haftanin-birincisi-kim-oldu-2

En Hamarat Benim 15 Nisan 2022 kim kazandı?

FOX TV'de gündüz kuşağında en çok izlenen yarışma programları arasında bulunan En Hamarat Benim 15 Nisan haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler bu hafta kim kazandı sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. En Hamarat Benim de bugün Kadir Ezildi’nin puanlaması açıklanacak ve en yüksek puanı alan haftanın birincisi Aynı zamanda da 15 bin TL para ödülünün sahibi olacak. En Hamarat Benim 15 Nisan 2022 haftanın birincisi belli oldu. Bu hafta Servet Hanım ve Sema Hanım birinciliği paylaştı.