En Hamarat Benim 17 Mart 2022 puanları! FOX TV ekranlarında bugün yeni bölümü ile yayınlanan en Hamarat Benim yarışmasının puan durumu sonuçları 17 Mart 2022 günü için yine izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunduğu yarışma programında bugün Hayriye hanım Yarışıyor. Peki En Hamarat Benim Hayriye Hanım bugün kaç puan aldı? İşte En Hamarat Benim puan durumu 17 Mart 2022…

FOX TV'de Kadir Ezildi’nin sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan En Hamarat Benim 17 Mart 2022 perşembe yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Her gün izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programında haftanın finali yaklaşırken yarışmacıların Performansı da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Bugün Hayriye hanım maharetlerini gösteriyor ve rakiplerinden yüksek puanlar almak için mutfağa giriyor. Peki, En Hamarat Benim 17 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Bugün Hayriye hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim puanları 17 Mart 2022 haberimizde...

En Hamarat Benim Hayriye Hanım kimdir?

En Hamarat Benim 17 Mart 2022 yarışmacısı Hayriye Güven izleyiciler tarafından merak ediliyor. Özellikle şivesi ile bu hafta çok dikkat çeken ve Tonton yarışmacı olarak nitelendirilen Hayriye Hanım, haftanın en renkli isimlerinden biri. Yorumları ve konuşması ile kendine hayran bırakan Hayriye Hanım 64 yaşında. Emekli olan ve şu anda ev hanımı olarak hayatına devam eden yarışmacı iki çocuk annesi. Hayriye Hanım, aslen Rize Ardeşenli ama İstanbul'da yaşıyor. Kendine Yemek konusunda çok güvendiğini aynı zamanda temizlik konusunda da çok titiz olduğunu söyleyen Hayriye Hanım, rakiplerinin kendisine kulp bulmaya çalışacaklarını ama bulamayacaklarını ve bu hafta da kesinlikle birinci olacağını söylüyor.

en-hamarat-benim-17-mart-2022-puanlari-hayriye-hanim-bugun-kac-puan-aldi-2

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

En Hamarat Benim 17 Mart 2022 puanları

17 Mart En Hamarat Benim yeni bölümde bugün Hayriye Hanım yarışıyor. Ekran başında izleyenlerin de çok sevdiği ve sempatik bulduğu yarışmacı rakipleri için yemeklerini hazırlıyor evinde temizliğini yapıyor. En Hamarat Benim 17 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Shamim Hanım: 3 puan

Emre Bey: 3 puan

Songül Hanım: 3 puan

Evrim Hanım: 3 puan

17 Mart En Hamarat Benim toplam puanı 12 puan oldu.