Sosyal medya hesabından Mücella Yapıcı’nın Cem Yılmaz ve Yekta Kopan'a olan tepkisi ve Kopan'nın ‘Erşan Kuneri" özürü merak konusu olurken tartışmalar da başladı.

Gezi davasında hapis cezası verilip tutuklanan Mücella Yapıcı’nın sosyal medyada "Aşkolsun...Daha "40"ımız çıkmadı... Canım acıdı..." notu ile Cem Yılmaz'ı ve Yekta Kopan'ı etiketlemesi sonrası konu merak edilmişti ki Yekta Kopan'dan özür geldi.

Cem Yılmaz’ın yeni Netflix dizisi ‘Erşan Kuneri‘nin galası Emek Sineması’nın yıkılarak yerine yapıldığı Grand Pera’da gerçekleştirilmesine Gezi Davası’nda hapis cezasına çarptırılan Mücella Yapıcı "Aşkolsun...Daha "40"ımız çıkmadı... Canım acıdı..." notu ile tepki göstermişti.

Mücella Yapıcı'dan Cem Yılmaz ve Yekta Kopan'a tepki: Daha kırkımız çıkmadı - Tele1

Mücella Yapıcı'nın sitemi üzerine galanın moderatörlüğünü yapan Yekta Kopan, "Haklısınız. Hepinizden özür dilerim" diye yazdı.

Başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak’ın bulunduğu ‘Erşan Kuneri’nin galası 12 Mayıs’ta Emek Sineması’nın yıkılarak yerine yapılan Grand Pera’da gerçekleşmesi dikkat çekerken akıllara Cem Yılmaz'ın Emek Sineması'na olan destekleri geldi.

Emek Sineması’nın yıkımına karşı duran ve tepki gözterenlerin başında gelen Cem Yılmaz'ın bu hamlesi anlaşılamazken, Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen galaya Gezi Davası’nda 18 yıl hapis cezasına çarptırılan Mücelle Yapıcı’dan gelen tepki üzerine Yekta Kopan da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Kopan paylaşımında şunları söyledi;

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest
"Çok değerli @MucellaYapici
Bazı özürlerin sadece sözde kalacağını ve hataları telafi etmeyeceğini biliyorum. Ama sizden ve bu haklı mücadelenin yanında olan herkesten özür dilerim. Ve dilerim mücadeleye katkı sağlayarak hatalarımı telafi edebileceğim bir ömrüm olur. Saygılarımla!"

Cem Yılmaz'ın ise ne diyeceği merak konusu...