Ünlü komedyen Eser Yenenler geçirdiği sağlık sorunundan dolayı hastanelik oldu. Eşi Berfu Yenenler, Eser Yenenler'in hastalığı hakkında açıklama yaptı. Eser Yenenler'e ne oldu? Hastalığı ne?

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan ve ekranlarda yer almaya başlayan Eser Yenenler'in sağlık sorunu yaşadığı bilgisi eşi tarafından verildi. 37 yaşındaki ünlü komedyen Eser Yenenler'in ciddi bir sağlık sorunu yaşadığı ve sağlık probleminden dolayı hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Eser Yenenler geçirdiği sağlık sorunundan dolayı bir süredir hastanede doktor gözetimi altında tedavi görüyor. Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'in bir süredir sosyal medya hesabından paylaşım yapmamasından dolayı takipçileri ve sevenleri Yenenler çiftini merak ediyordu. Beklenen açıklama Eser Yenenler'in 2 çocuk annesi eşi Berfu Yenenler tarafından instagram hesabından verildi. Berfu Yenenler instagram hesabından eşi Eser Yenenler ile ilgili açıklama yaptı. Eser Yenenler'e ne oldu, neden hastaneye kaldırıldı? Eser Yenenler'in sağlık sorunu ne?

berfuyenenler.instagram_16_9_1602918880_16_9_1604555504

Eser Yenenler Neden Hastaneye Kaldırıldı? Hastalığı Ne?

37 yaşındaki ünlü komedyen Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler bir süredir sosyal medyada yoktu. Özellikle Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmayı sürdürüyordu. Berfu Yenenler instagram hesabında kendisini, eşi Eser Yenenler'i ve oğulları Kuzey ve Mete'yi sık sık paylaşıyor. Berfu Yenenler'in bir süredir sosyal medya paylaşımı yapmaması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Fotoğraf ve hikaye paylaşmayan Berfu Yenenler'den sonunda bir açıklama geldi. Berfu Yenenler neden paylaşım yapmadığını ve eşi Eser Yenenler'in sağlık durumunu, hastalığını açıkladı. Eser Yenenler neden hastaneye kaldırıldı?

Eser Yenenler'in hastaneye kaldırıldığının açıklanmasının üzerine Eser Yenenler'in hastalığı ne merak edildi. Ekranlara çıkmaya başladığından beri fazla kilosu ile bilinen ve sık sık diyet yapan Eser Yenenler'in kilodan kaynaklı sağlık sorunu yaşadığı düşünüldü. Kilodan dolayı hastaneye kaldırıldığı düşünülen Eser Yenenler'in sağlık probleminin biraz daha farklı ve karışık olduğu eşi Berfu Yenenler tarafından açıklandı.

kako-1r3EZWobWbkrzELi

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Eser Yenenler'e Ne Oldu?

Berfu Yenenler ile evli olan ve 2 oğlu ile mutlu bir hayat süren Eser Yenenler'den üzen bir haber geldi. Çok Güzel Hareketler Bunlar ile ekranlara gelen ve BKM'den sonra çeşitli program ve filmlerde yer alan Eser Yenenler, sosyal medyada da oldukça aktif olarak yer alıyor. Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler hem instagram hesabından hem de YouTube hesabından ailesinin paylaşmaya devam ediyor. Bir süredir hem fotoğraf paylaşımları hem de hikaye paylaşımları duran Berfu Yenenler'den üzen haber geldi. Berfu Yenenler sosyal medya hesabından eşi Eser Yenenler'in gittikleri Çeşme tatilinde rahatsızlandığını ve apar topar İstanbul'a geldiklerini belirtti. İzmir Çeşme'de yaptıkları tatilde sağlık sorunu yaşamaya başlayan Eser Yenenler'in durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Hastane'de yapılan bazı tetkik ve tedaviler sonrasında İstanbul'daki evlerine döndüklerini açıkladı. Eser Yenenler'in sağlık durumunu iyiye doğru gidiyor.

Berfu Yenenler'in Instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına yazdığı yazı:  "Bi sureledir buralarda yoktum biliyosunuz bi aciklamayi da size borcluyum♥️ Eser'de ortaya çıkan bi saglik sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik, Cesme'den donduk su an Istanbul'dayiz, bazi tetkikler ve tedaviler sonrasi evimize donebildik. Simdilik her sey yolunda gozukuyor, eski hayatimiza yavas yavas donuyoruz♥️ merak edip soran herkese cok tesekkur ederiz, hadi bol bool mutluluk paylasmaya devam edelim hep birlikte?"