2015 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde başrolü paylaşıp sevgili olan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli uzun yıllar boyunca sevgiliydiler. Geçtiğimiz senelerde ayrılan ikili tekrardan bir araya mı geliyor? Tekrar sevgili mi

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
2015 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde başrolü paylaşıp sevgili olan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli uzun yıllar boyunca sevgiliydiler. Geçtiğimiz senelerde ayrılan ikili tekrardan bir araya mı geliyor? Tekrar sevgili mi olacaklar?

Alınan duyumlara göre çekilmesine başlanacak bir filmin senaryosundaki karakterler için düşünülen isimler arasında eski sevgililer Burçin terzioğlu ve ilker kaleli düşünülmüş ve teklif götürülmüş. Filmde iki sevgiliyi canlandıracak olan eski aşıklardan İlker Kaleli'nin teklife sıcak baktığı öğrenildi. Burçin Terzioğlu'nun ise teklifi ret etmediği ve düşünmek için zaman istediği öğrenildi.

Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel'de Ayşegül karakterine hayat veren Burçin Terzioğlu mafya babası Bahri ummanın kızı rolündeydi. Doktor olan Ayşegül mafya olan babasını ret edip kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Poyraz Karayel ise polislikten dalavere ile atılmış, hayattaki tek varlığı oğlu olan bir adamdır ve Eşi begümden boşandıktan sonra zaten evlenmesini de istemeyen kayınpederi tarafından bin bir dalavere sonucu polislik mesleğinden atılmıştır. Oğlunu babasından uzaklaştırmak için kayınpeder bin bir numara yapmaktadır. Hatta Ayşegül ile tanışmaları bile taksicilik yaparken poyraz'ın  oğlunu kaçırması ile başlamıştır. Ayşegül babası ile oğul arasındaki sevgiden etkilenmiştir. Tabi cüzdanını takside düşürüp tekrar poyrazla buluşmak zorunda kalmıştır. Ayşegül'ün babası ile konuşmamasının sebebi kardeşinin yüksek doz uyuşturucudan vefat etmesidir ki Bahri umman o zamandan sonra uyuşturucu ticareti yapılmasına karşı çıkmıştır. İlker kaleli'nin gitar çalıp şarkı söylediğini ve güzel sesinin olduğunu da es geçmemek gerek.