Esra Erol, yine önemli bir olay ile izleyicilerin karşısındaydı. 35 yıldır ortalıkta olmayan annelerine ulaşmak isteyen kardeşler, büyük bir şok ile karşılaştı. ATV'de yayımlanan programa canlı olarak katılan anne, izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Esra Erol'da yaşanan olaylar izleyicileri bile ağlattı. 35 yıldır görmedikleri annelerine ulaşmak isteyen Seydi ve Duran kardeşler, gündemdeydi. Annelerini görmek için ve akıbetini sorgulamak adına programdaki yerlerini aldılar. Daha sonra Esra Erol'un yoğun çabaları sonunda bazı gelişmeler yaşandı.

Annelerini Uzun Zamandır Görmüyorlardı

Kardeşlerden Duran, henüz 5 yaşında iken annesi Fatma'nın kendilerini terk ettiğini söyledi. Bununla birlikte iki kardeşin zorluklarla dolu yaşamlarına devam ettiği öğrenildi. Hayat hikayelerini anlatırlarken duygulanmaları da gözden kaçmadı. Öte yandan Esra Erol ve ekibi 35 yıldır ortada olmayan annelerini araştırıyordu. Gözyaşlarının sel olmasına çok az bir zaman kalmıştı.

seydiduran

35 Yıl Sonra Stüdyoda Görüştüler!

Anne Fatma Hanım'ın 35 yıl sonra stüdyoya gelerek oğulları ile birlikte görüşmesi herkesi şaşırttı. İzleyiciler bile gözyaşlarına hakim olamadı. Esra Erol ise duygusal bir şekilde olanları izledi. Kardeşlerin Seydi'nin " Gidişin beni çok yıktı anne. Hayat nasıl bir şey bu yaşa nasıl geldim, hiç bilmiyorum. Ben hiç okula gitmedim anne, sen olsan böyle mi olurdu. Ne olur yanımızda ol, bize bir daha bu acıyı yaşatma" açıklaması ise yürekleri bir kez daha dağladı. Kardeşlerden gelen teklifle birlikte annenin aileye katılmasını istediler. Annenin ise bunu biraz düşüneceği çünkü burada bir düzen kurduğu yönünde açıklama yaptı.