Exxen Galatasaray - Barcelona tek maç satın alınıyor mu? Exxen tek maç üyelik oluyor mu? ExxenSport tek maç fiyatları ne kadar kaç TL? Galatasaray Barcelona maçı öncesinde futbol Tutkunları bu sorulara cevap arıyor.

UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlayan Exxen bugün tüm futbolseverlerin gündeminde. Acun Medya tarafından kurulan ve son yıllarda Avrupa Kupası maçlarını yayınlayarak büyük bir ivme kazanan Exxen Platformu Bu akşam Galatasaray Barcelona maçını yayınlayacak. Futbolseverler şimdi yoğun bir şekilde tek maç satın alma seçeneklerini araştırıyor. Peki Exxen tek maç üyelik var mı? Exxen Galatasaray - Barcelona tek maç satın alınıyor mu? ExxenSpor tek maç fiyatları ne kadar?

2022 Exxen üyelik ücretleri ne kadar?

2021 yılında Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Acun Medya tarafından online dizi ve film izleme platformu olarak kurulan Exxen daha sonra Avrupa Kupası maçlarını da bünyesine katarak büyük bir ivme kazandı ve çok sayıda üye sahibi olduğu. Özellikle UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi son 16 turu temsilcisi olan Galatasaray'ın maçlarını takip etmek isteyen futbol Tutkunları 2022 Accent üyelik ücreti ne kadar sorusunun yanıtını merak ediyor. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu platformda farkı üyelik seçenekleri bulunuyor. Özellikle spor paketleri Bugün en çok yoğun ilgi gören üyelik seçenekleri arasında bulunuyor. 2022 Exxen üyelik ücretleri şöyle;

Exxen reklam var üyeliği 1 yıllık olarak 99,90 TL

Exxen reklam yok üyeliği 1 yıllık olarak 199,90 TL

Exxen reklamlı maç paketleri aylık 34,80 TL

Exxen reklamsız aylık maç paketleri 44,80 TL

ExxenSpor tek maç satın alma var mı?

Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi! Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi!

ExxenSpor tek maç satın alma opsiyonu Maalesef ki bulunmuyor. Yani Galatasaray Barcelona tek maç satın alma seçeneği yok. Bunun yerine 1 aylık üyelik alınabiliyor ve Daha sonrasında taahhütsüz iptal edilebiliyor.

Exxen üyelik nasıl yapılır?

Exxen üyelik işlemleri için exxen.com adresine erişerek giriş butonunu tıklamak gerekiyor. Ardından İsim soy isim ve e-posta gidi sizden istenilen bilgileri doldurmanız gerekiyor. Daha sonra telefon numarasını da ekleyerek üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Üyelik sırasında reklam var ya da reklam yok gibi seçenekleri değerlendirme şansınız bulunuyor. Kart bilgilerinizi ve ödeme bilgilerinizi de ekledikten sonra üyeliğiniz tamamlanıyor.