Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'a her hafta birbirinden ünlü isimler konuk olurken bu haftaki konukları arasında Safiye Soyman ve Faik Öztürk yer alıyor. Bu akşam yayınlanacak olan İbo Show'a katılan Faik Öztürk ve Safiye Soyman çifti,

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'a her hafta birbirinden ünlü isimler konuk olurken bu haftaki konukları arasında Safiye Soyman ve Faik Öztürk yer alıyor. Bu akşam yayınlanacak olan İbo Show'a katılan Faik Öztürk ve Safiye Soyman çifti, izleyenleri heyecanlandırdı. Çok sevilen eğlenceli ve ünlü çift Faik ve Safiye, bu akşam İbo Show'a konuk olacak. Aralarında tatlı çekişmeler ve atışmalarıyla sevilen Faik ve Safiye çifti, izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Faik Öztürk ve Safiye Soyman hakkında merak edilen pek çok şey var. Ayrıca ayrı ayrı da haklarında merak edilen sorular soruluyor. İbo Show'a katılan Faik Öztürk kimdir? Faik Öztürk ve Safiye Soyman evli mi? Faik Öztürk oğlu.2011 senesinden beri yayınlanmayan ancak geçtiğimiz ay Ocak ayında yeniden yayın hayatına başlayan İbo Show'a bu akşam Safiye ve Faik çifti konuk oluyor. İbo Show'a bu akşam konuk olan isimlerin birçoğunu Türk sanat müziği sanatçıları oluşturuyor. Türk sanat müziği sanatçılarının yanında Türk halkının çok sevdiği iki ünlü isim de yer alıyor. Ayrılmaz ikili olan bu ünlü çift Safiye Soyman ve Faik Öztürk, izleyenlerin ilgi odağı olmayı başardı. Safiye Soyman ile uzun yıllardır birlikte olan Faik Öztürk hakkında birçok soru soruldu. Faik Öztürk kimdir, oğlu ve Safiye Soyman ile evli mi?

Faik Öztürk Kimdir?

Ünlü iş adamı ve sanatçı Faik Öztürk, 13 Nisan 1962 yılında Elazığ'ın Ağın ilçesinde dünyaya gelmiştir. Elazığlı olan Faik Öztürk, 58 yaşındadır. 58 yaşında olan Faik Öztürk, Türkiye'nin birçok ilinde yaşamıştır. Faik Öztürk'ün babası Astsubay olduğu için Faik Öztürk ve ailesi Türkiye'nin pek çok ilinde ikamet etmiştir. Ankara'da Çankaya Lisesi'nde eğitime başlayan Faik Öztürk, liseyi yarıda bırakmıştır. Lise eğitimini yarıda bırakan Faik Öztürk, İstanbul'a taşınmıştır. İstanbul'da bir temizlik işinde tuvalet temizleyen Faik Öztürk, geçimini sağlamak için pek çok iş yapmıştır.

Temizlik işçisi olarak çalıştığı fabrikada el yazısı çok güzel olduğu için patronu, Faik Öztürk'ü muhasebe bölümüne aldı. Faik Öztürk uzun yıllar bu fabrikada çalıştı. Faik Öztürk, temizlikçi olarak girdiği fabrikadan genel müdür yardımcısı olarak 1982 yılında ayrıldı. Tren rayı hurdası işine giren Faik Öztürk 6 ayda iş kurdu ve zengin oldu.Faik Öztürk iş adamı kimliğinin yanında bir de şarkıcı kimliğine sahiptir. Faik Öztürk,  "Gönül Türküleri" adlı bir de albüm çıkardı. Faik Öztürk, Gönül Türküleri albümünden elde ettiği geliri şehit ailelerine bağışladı. Çok yardımsever olan Faik Öztürk, ikinci albümünün gelirini ise kekemeler derneğine bağışladı.

Tüm bunların yanında işletmeci kimliği ile çok başarılıdır. Ankara'da bulunan pek çok işletmenin sahibidir. Faik Öztürk kimseyle evlenmemiştir. Safiye Soyman ile 1999 yılından beri beraber olan Faik Öztürk'ün çocuğu yoktur. Faik Öztürk'ün boyu 1.77 metre ve kilosu 82'dir.

Faik Öztürk ve Safiye Soyman Evli Mi?

Ünlü çift olan Faik Öztürk ve Safiye Soyman'ın evli olup olmadığı çok merak ediliyor. Safiye Soyman ve Faik Öztürk 1999 yılından beri beraberlerdir ve birlikte yaşamaktadırlar. Safiye Soyman ve Faik Öztürk evlenmemiştir. 1999 yılından beri beraber olan Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün çocuğu yoktur. Faik Öztürk, Safiye Soyman'dan önce de hiç evlenmemiştir.