Geçmişten, günümüze kadar pek çok ünlü jönün projelerini sizlerle buluşturan sitemiz, film ve dizi oyuncularına dair bilgi alabileceğiniz bir ortam hazırlamıştır. Bu sayede Fatih Hürkan kimdir, boyu ve kilosu gibi birçok ayrıntıya sitemiz üzerinden doğru

Geçmişten, günümüze kadar pek çok ünlü jönün projelerini sizlerle buluşturan sitemiz, film ve dizi oyuncularına dair bilgi alabileceğiniz bir ortam hazırlamıştır. Bu sayede Fatih Hürkan kimdir, boyu ve kilosu gibi birçok ayrıntıya sitemiz üzerinden doğrudan ulaşmanız mümkün.Ünlüler takımında yer alan Fatih Hürkan Survivor’da İlhan Mansız’la yaşadığı kavgayla bir zamanlar gündemden hiç düşmemişti. Hatta bu gelişmenin üzerine Fatih Hürkan kimdir, Fatih Hürkan dizileri hangileri ve hayatını merak edenlerin sayısı bir hayli arttı. Yarışmaya ilk eleme konseyi sonrasında halk oylamasıyla katılan Fatih Hürkan’ın Survivor’dan sonra neler yaptığını merak edenler için Fatih Hürkan kimdir araştırdık.Fatih Hürkan Kimdir?14 Eylül 1971 doğumlu olan Fatih Hürka, İstanbul’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Makine Mühendisliğini bitirerek mezun oldu. 1998’de ise Best Model of Turkey seçimlerinde ikinci oldu. 2.seçilmesinin ardından da mankenliğe başladı. (Boyu: 1,87 m) Fatih Hürkan dizileri ise, 1998 yılında ”Unutabilsem” ile başladı. Bu dizide oyuncu/ses sanatçısı olarak tanınan Emrah ile başrol oynadı ve devamında birçok dizide rol aldı.Fatih Hürka, belirli bir süre Şahika Tekand Studio’sunda eğitim alarak kendini geliştirdi. Daha sonra Tevfik Gelenbe Tiyatro’sunda Aman Hayat Biraz Gayret oyunu ile profesyonel oyuncu oldu. Ayrıca 2 sinema filminde, 100’ün üzerinde reklam filminde ve Kral TV’de sunucu olarak yer aldı.Fatih Hürkan Dizileri ve FilmleriFatih Hürkan kimdir ve meslek hayatı nasıl şekillendirmiştir anlattıktan sonra birazda Fatih Hürkan dizileri ve filmlerinden bahsedelim. Oyuncunun iki sinema filmi mevcut. Bunlardan ilki 1999 yılında sergilenen Kahpe Bizans. Diğeri ise 2006 yılında çekilen Kıyamet filmidir.Fatih Hürkan dizileri ise 1998 yılında yayınlanan Emrah’ın başrol sergilediği ”Unutabilsem” dizisi ile başladı. Dönemin ünlü dizi oyuncuları ile kamera karşısına geçen Hürkan, Bulut Bey ile başrole geçti. Sonrasında ise kötü rol dizi oyuncuları statüsünde aranan isim oldu. Şimdilerde ise İstanbul’da yaşamakta ve 121 bölümdür yayında olan İncir Ağacı dizisinde İpsiz Vefa karakterini oynamaktadır. Senaryo gereği eserde, zengin bir mafya babasına can veren Fatih Hürkan, rolünü başarıyla canlandırmaktadır.

MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı? MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı?