FOX TV yeni sezona iddialı dizilerle başladı. Bazı diziler final yapsa da hala devam eden ve reyting rekorları kıran çok sayıda dizisi var. Evlilik hakkında her şey, Kum Gibi diziler şu anda televizyon ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında bulunuyor. Fox TV yeniden rekortmen olacak bir diziyi daha yayına almaya hazırlanıyor. Bu dizi için tüm köprüleri yakan Fox TV öyle isimler ile el sıkıştı ki bomba gibi geliyor.

FOX TV, reyting rekorları kıran dizilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Şu anda Yasak Elma, Aşk Mantık İntikam, Mahkum, Evlilik Hakkında Her Şey gibi dizilerle reytingleri alt üst eden kanal yeni sezona iyi başlamıştı. FOX TV'de son günlerde yeni bir dizinin daha başlayacağı konuşuluyor Hatta ilk fragman yayınlandı bile. Oldukça iddialı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Gülümse Kaderine dizisi sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak ekrana gelecek.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

fox-tv-bu-dizi-icin-tum-kopruleri-yakti-oyle-isimle-anlasti-ki-bomba-gibi-geliyor-4

Efsane kadro ile yayına başlıyor

FOX TV için Avşar film tarafından hazırlanan Gülümse Kaderine dizisinin çekimleri Bursa ve İstanbul'da devam ediyor. Aslında dizinin ilk adı masum ve güzel olacaktı ancak Daha sonrasında bir değişikliğe gidildi Ve Gülümse Kaderine adında karar kırıldı. Dizinin kadrosunda ise birçok ünlü isim bulunuyor. 2014 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Entrika ve ihanet dolu senaryosu ile izleyicileri ekran başına kilitleyen O Hayat Benim dizisinde rol alan Ahu Sungur bu dizi ile birlikte 8 yıl sonra yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ayrıca başarılı oyuncu Mine Tugay da dizinin kadrosu içerisinde yer alıyor. Genç yıldızları ile dikkat çekmeye hazırlanan dizi bomba gibi ekrana gelecek. Dizinin tam oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Burak Sergen, Ertuğrul Postoğlu, Doğan Bayraktar, Erkan Meriç, Mine Tugay, Nazan Diper, Aslı Samat ve Sevinç Kumaş.

fox-tv-bu-dizi-icin-tum-kopruleri-yakti-oyle-isimle-anlasti-ki-bomba-gibi-geliyor-3

Gülümse Kaderine dizisi konusu ne?

Avşar TV imzası ile FOX TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Gülümse Kaderine dizisinde yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayatta kalma mücadelesi konu alınacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç çiçek otururken senaryosunu ise Burcu Ömer yazıyor.