Fox TV dizisinden gelen final haberi izleyicileri üzdü. Kanal, dizinin reytinglerinin düştüğünü görünce final kararını verdi. Peki hangi dizi erkenden final yaparak yayın hayatına veda edecek? İşte dizideki son dakika gelişmeleri...

Fox TV, bu sezon yayın hayatına başlattığı pek çok dizisine final yaptı. Bu gelişme neticeisnde izleyiciler de şok oldu. Öyle ki ağız tadıyla yeni yayınlanan dizileri izleyemediler. Üstelik her geçen ay final yapan dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Hal böyle olunca son dakika açıklaması da büyük ses getirdi. Fox TV bu sefer hangi dizinin fişini çekecek?

İyilik Dizisi Final Yapıyor!

İyilik dizisinin final yapılmasına karar verildi. Düşük reyting oranlarından ötürü ekranlara erken veda edecek. Hali hazırda reytingleri güzel gittiği vakit birkaç sezon daha çekileceği düşünülüyordu. Ancak reytingler düşünce yapımcı ve kanal bir anlaşma yaptı. Dizinin finali için öncesinde bir tarih verildi. İyilik dizisi ekranlara ne zaman veda ediyor?

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

27. Bölümde Final Yapacak

Dizinin 27. bölümde, 20 Ocak 2023 tarihinde final yapacağı öğrenildi. Bu gelişme sonrasında izleyiciler ilk başta habere çok üzülse de artık yeni bölümleri izlemeyi bekliyor. Fox TV'den gelen bu karar, bir noktada tepki çekti. Çünkü kimse dizinin bu kadar erken final yapacağını düşünmüyordu. Senaryo bakımından heyecanlı bir hikayesi bulunmaktaydı. 

Yeni Diziler Başlayacak

İyilik ve diğer dizilerin final yapması, Fox TV'de yayınlanacak yeni projelerin olacağını hatırlatıyor. Bakalım önümüzdeki haftalarda hangi yapımları ekranda göreceğiz? Kanal, oldukça iddialı diziler ile adından söz ettirmek üzere. Bu noktada yoğun bir çalışma olduğunu da belirtelim.