Star TV ekranlarının yeni dizisi Gecenin Ucunda 3. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Gecenin Ucunda 3. bölüm özeti ile sonrasında Gecenin Ucunda 4. bölüm fragmanı meraklı gözler ila aranacak

Star TV ekranlarının yeni dizisi Gecenin Ucunda 3. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Gecenin Ucunda 3. bölüm özeti ile sonrasında Gecenin Ucunda 4. bölüm fragmanı meraklı gözler ila aranacak. Gecenin Ucunda 3. bölümü heyecanlı bir bekleyiş ile 1 hafta beklenmişken aynı heyecan Gecenin Ucunda 4. bölüm fragmanı içinde yaşanacak. 

Gecenin Ucunda 3. bölümünde Macide'nin gemiye binmiş ve o içten gülümsemesi adeta dizinin 3. bölmünün güzelliğini gözler önüne sermekteyken, Peride Celal'in Gecenin Ucunda isimli romanında uyarlanan Gecenin Ucunda dizisi 4. bölüm fragmanı şimdiden çok merak ediliyor. 

Peki Gecenin Ucunda hikayesi nasıl bitiyor? Gecenin Ucunda gerçek hikayesi ne olarak sorulmakta iken gözler Peride Celal'in Gecenin Ucunda romanına çevrilirken Gecenin Ucunda kitabı nasıl bitiyor.

Reytinglerde sıralamada üst sıralara çıkmayan ancak Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu hayranlarının sahip çıktığı Gecenin Ucunda 4. bölüm fragmanı bu akşam çok araştırılacak. Gecenin Ucunda 3. bölümü çok heyecanlı bir noktada biteceği için de güncel gelişmeler gözler önüne serilecek. 

Gecenin Ucunda 3. bölmüünde mantık mı aşk mı sorusu Kazım tarafından sorulurken, evli olduğu halde karısını aldatmanın kendisine hiç yakışmayacağını bilerek mutsuzluğu ile başbaşa kalacak. İşte olanların  Gecenin Ucunda 4. bölüm fragmanında ortaya çıkacağı iddia edilirken herkes Gecenin Ucunda 4. bölüm fragmanının gerek Youtube üğzerinden gerekse de Star TV resmi internet sitesi üzerinden araştıracak. 

Gecenin Ucunda kitabında gerçekl hikayesi nasıl bitecek ?

Birbirinden şafşatalı sahneleri ile adeta akıllarda kalma çabası veren Gecenin Ucunda dizisi için gözler Gecenin Ucunda kitabına çevrilmişken, Gecenin Ucunda 3. bölümü sonrasında gözler Gecenin Ucunda 4. bölüm fragmanı ile birlikte Gecenin Ucunda gerçek hikayesi ve finaline çevrilecek.

Gecenin Ucunda Macide ve Kazım arasındaki aşk yavaş yavaş belirmeye başlayacak.  Bunu öğrenen Ahmet'in deliye dönmesi an meselesi olacak. Ahmet'in Macide'ye yalvarması Gecenin Ucunda dizisine damgasını vuracağı anlara dönüşecek. 

Gecenin Ucunda dizisi gerçek hikayesinde romanın sonu da biliniyor. MAcide Ahmet'ten hiç hoşlanmıyor baştan beri de bu böyle 

Kazım ile Macidee aşkına engel olmaya çalışan Ahmet kendini gösterecek.  Ahmet'in psikopat takıntılı hallerini gören Macide adeta şoka uğrayacak Ahmet kötü yanını gösterecek

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...