Kanal D'nin fenomen yarışma programının kaynanalarından Filiz Kaya kimdir? Filiz Kaya kaç yaşında? Filiz Kaya nereli? Kaynana Filiz ve gelin Yaren aynı evde mi yaşıyor?

Kanal D'nin gündüz kuşağının fenomen programlarından Gelinim Mutfakta programı dün Demet Akalın'ın sunumu ile ilk kez ekranlara geldi. 

Seda Sayan'dan sonra yerine gelen Demet Akalın sunumu sosyal medyada yorumlanırken Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta programı Yaren'in kaynanası Filiz Kaya kimdir? Gelinim Mutfakta kayınvalide Filiz Kaya kaç yaşında? Gelinim Mutfakta kaynana Filiz Kaya nereli?

GELİNİM MUTFAKTA KAYNANA FİLİZ KAYA KİMDİR? 

Gelinim Mutfakta programına gelini Yaren ile katılan Filiz Kaya programın iddialı isimlerinden biri. Kendisine Afrodit lakabını yakıştıran kayınvalide Filiz Kaya bir dershanede çalışıyor.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Filiz Kaya gezmeyi ve alışverişi çok sevdiğini söylüyor. Gelini ile oğlu hakkına sıkıntılar yaşıyor. Gelininin oğlunu kendisinden kıskandığını ima ederek gelini ile daha ilk günden tartıştı.