Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sunucusu belli oldu. Her hafta başka bir ismin sunduğu yarışmaya bu hafta çok renkli bir isim geliyor.

Kanal D’nin gündüz kuşağında oldukça iyi reyting alan Gelinim Mutfakta yarışması Demet Akalın’ın ayrılması sonrasında sunucusuz kalmıştı. Yapımcı bu konuya farklı bir çözüm bulmuş ve her hafta başka bir ünlü isim yarışmayı sunmaya başlamıştı. Aslında bu durum izleyicilerin de yarışmaya olan ilgisini arttırdı. Çünkü Gelinim Mutfakta’yı bu hafta kim sunacak sorusunun yanıtı sık sık aranmaya başladı. Peki bu hafta Gelinim Mutfakta sunucusu kim olacak? İşte merak edilen o sorunun yanıtı…

Kanal D ekranlarının fenomen yarışması Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki sunucusu açıklandı. Geçtiğimiz hafta yemek programlarıyla da yakından tanıdığımız Turgay Başyayla’nın sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sunucusu Yılmaz Morgül oldu.

Bu hafta Yılmaz Morgül sunacak

Gündüz kuşağının sevilen ve çok izlenen programlar arasında yer alan gelinim mutfakta yarışmasını bu hafta Yılmaz Morgül sunacak. Gelinim Mutfakta yeni bölüm fragmanı yayınlanırken yarışmanın sonucu koltuğunda Yılmaz Morgül’ü görenler bir hayli şaşırdı. Renkli karakteri ile tanınan Yılmaz Morgül'ün bu haftaki performansı aslında başka bir anlamda da önemli. Çünkü gelinim mutfakta bir süredir farklı sunucularla ilerliyor ve yarışmayı sırtlanacak bir isim aranıyor. Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler ise bu ismin Yılmaz Morgül olabileceğini düşünüyor.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

gelinim-mutfakta-sunucusu-oyle-bir-isim-oldu-ki-gorenler-saskinligini-gizleyemedi-2

Sunucu krizi yaşanmıştı

Gelinim mutfakta yarışması başladıktan sonra üç sezon boyunca Fatih Ürek sunucu koltuğuna oturmuştu. Ancak geçtiğimiz sezon yeni bölüm fragmanı yayınlanmasına rağmen Fatih Ürek ayrılmış ve yerine önce Onur Büyüktopçu ardından da Seda Sayan gelmişti. Bu sezonun başında Seda Sayan'ın da yarışması iyi bırakması ile birlikte Demet Akalın sunuculuğu üstlenmişti. Ancak Demet Akalın da Geçtiğimiz günlerde Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldı.