Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün herkesi şaşkına çeviren bir eleme yaşandı. Gelinim Mutfakta 15 Nisan 2022 kim elendi sorusu cevap bulurken yarışmada uzun zamandan beri performansını gösteren bir yarışmacı veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta Yeşim elendi mi? Gelinim Mutfakta Yeşim kimdir, kaç yaşında?

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Gelinim Mutfakta 15 Nisan 2022 haftanın finali bölümü ile bugün ekranlara geldi. Birbirinden iddialı 4 yarışmacının hafta boyunca performansını gösterdiği yarışma programında bugün Bir Veda yaşandı. Üstelik bu veda hem yarışmacıları hem de yarışmanın sunucusu Nursel Ergin'i gözyaşlarına boğdu. Peki Gelinim Mutfakta 15 Nisan 2022 kim elendi? Gelinim Mutfakta kim elendi mi? gelinim mutfakta Yeşim kimdir, kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta Yeşim elendi mi?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün haftanın finali gerçekleşti. Her hafta cuma günü olduğu gibi bu haftada bir yarışmacı 1. olarak 5 bilezikle türlü kazanırken bir yarışmacı ise hayallerine ve yarışmaya veda etti. Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün veda eden isim uzun zamandan beri yarışmada performansını gösteren gelin Yeşim oldu. Yeşim ve kayınvalidesi Reyhan Hanım'ın elenmesi diğer yarışmacıları ve yarışmanın sunucusu Nursel Ergin’i de gözyaşlarına boğdu.

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz kimdir, kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta yarışması ile tanınan Yeşim Öksüz 30 yaşındadır ve 4 yıllık evlidir. Gelinim Mutfakta Yeşim aslen Adıyamanlı olduğu ve İstanbul'da yaşadığı biliniyor. Gelinim mutfakta yarışmacısı Yeşim Öksüz'ün Bir oğlu var. Aynı zamanda grafik tasarımcısı olarak çalışıyor.