Show Tv'nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bu akşam başlıyor!

Show Tv'nin bu yazın modasına uyan gençlik suç drama yaz dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu akşam başlıyor! 

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Bu yaz ekranlar dram dizileriyle doldu. Bu yazın ana teması da suç konulu gençlik dram dizileri. Önce Fox Tv'de sessiz sedasız başlayan Tozlu Yaka ardından da Star TV'de Duy Beni şimdi ise Show Tv'de Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi başlıyor. 

Senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı yapımcılığını BKM'nin üstlendiği oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Burak Demir gibi isimlerin yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Perşembe akşamları reyting savaşına dahil oldu. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi gün seçimiyle kendisi gibi gençlik suç dram dizisi olan Duy Beni dizisine de rakip oldu. 

Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin Duy Beni ve Tozlu Yaka'da farkı ne?

62baeadd4e3fe019a4cd5f35

Duy Beni ve Tozlu Yaka dizilerinde farkir bir lise öğrencisinin zengin bir lise öğrencisi tarafından öldürülmesi/sakat bırakılması sonrası fakir çocukların zenginlere karşı adaleti sağlaması ve suçlunun kim olduğunu bulması macerasında gördükleri zorbalıklar ana temaydı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde ne olacak? 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ana tema olarak Duy Beni ve Tozlu Yaka'ya benzese ded aslında hikayede diğer dizilere göre orjinal bir şeyler var gibi görünüyor. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde polisle iş birliği yapan bir adamın hapishaneden beter bir okula Coğrafya Öğretmeni olarak atanması ve okula ıslah evinden gelen ve son şansları bu okul olan 5 öğrencinin sır perdesini aralaması anlatılacak.