TRT ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'ndan izleyicilere hem iyi hem kötü haber geldi! İşte detaylar..

Mustafa Çiftçi'nin hikayelerinden uyarlama olan, senaryosu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit tarafından kaleme alınan, yapımını Ferhat Eşsiz'in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu cumartesi günlerinin ilgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisinden izleyicilere bir iyi bir kötü haber var!

TRT 1 ekranlarının reyting rekoru kıran ve kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Feyza Işık gibi oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı dizisi  31.bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara yaz tatili molası vermişti.

2.Sezon Çekimleri Başladı!

Diziden sevindiren haber gelerek yeni sezon çekimlerinin başlanıldığı öğrenildi. Sevilen dizi Eylül ayında yeni bölümleri ile ekranlarda olmaya devam edecek.

Kadroda Üzen Ayrılık!

Kırmızı Oda dizisinde "Süreyya" karakteri ile ekranlara gelen  ve büyük beğeni toplayan sonrasında Gönül Dağı dizisine "Fadime" karakteri ile dahil olan Cemre Melis Çınar diziye veda ediyor.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Cemre-Melis-Cinar

Gönül Dağı Fadime Kimdir?

Fadime; Nuri Gökaşan tarafından canlandırılan "Dişçi Musa" karakterinin kızı olarak diziye dahil olmuştur. Musa bir gün sinirle Fadime'yi kovmuştur. Fadime annesinin vefatından sonra babasını ve köyü terk etmiştir. Babası Musa ile yıllardır görüşmemektedir.  Yıllar sonra geri dönmeye karar veren Fadime ortalığın karışmasına neden olmuştur.

Cemre Melis Kimdir? Hayatı, yaşı , dizileri vb. gibi soruların cevapları dizi severler tarafından merak edilmektedir. İşte oyuncuya dair merak edilenleri sizler için araştırdık..

Cemre Melis Çınar Kimdir?

19 Mayıs 1991 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. 1,68 m boyundadır. Toros Koleji’nden sonra Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Kameralar karşısına ilk kez 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizi ile geçmiştir.  Oyunculuğun yanı sıra yardımcı yönetmenlik, dublaj ve sahne tasarımı ve metin yazarlığı gibi alanlarda da çalışmıştır. Yer aldığı dizi ve filmler ise şunlardır:

Dizileri:

Yaralı Kuşlar

Elif

Kaçak Gelinler

Bir Umut Yeter

Muhteşem Yüzyıl

Kırmızı Oda

Arka Sokaklar

Filmleri:

İçimdeki Hazine

Cenaze İşleri