TRT 1 ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı hayranlarına kötü haber geldi. Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran dizi birinci sezonunun sonuna yaklaştı. Peki ne zaman sezon finali yapacak? İşte detaylar..

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde yer aldığı, yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu ve senaryosunu Ali Asaf Elmas ile Mustafa Becit 'in kaleme aldığı TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.

Mustafa Çiftçi'nin hikayelerinden uyarlama olan kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Feyza Işık gibi oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı dizisi ekranlarda reyting rekoru kırarak cumartesi günleri zirvenin sahibi olmaya devam ediyor. Fakat dizi severlere üzen haber geldi. Sevilen dizi birinci sezonunun sonuna yaklaştı ve sezon finali ile ara veriyor. 

Bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünün anlatıldığı Gönül Dağı sezon finali yapıyor!

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Gönül Dağı Sezon Finali Ne Zaman?

Şu ana kadar toplam 25 bölümü ile her hafta cumartesi günü Trt 1 ekranlarında  izleyici ile buluşan ve ilgi ile izlenen dizinin sezon finali tarihi belli oldu. Gönül Dağı 22 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 29. bölüm ile sezon finali yapıyor. TRT 1 ekranlarının feomen dizisi Eylül ayına kadar ara verecek.