Netflix’in sevilen dizisi Kuş Uçuşu 2. Sezon bölümleri ile geri dönmeye hazırlanıyor. Sabırsızlıkla beklenen Kuş Uçuşu 2. Sezondan ilk fragman yayınlandı. Heyecan ve gerilim yüklü Kuş Uçuşu 2. Sezonun ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Peki, Kuş Uçuşu 2. Sezon kaç bölümden oluşacak? İşte detaylar…

Netflix Türkiye tarafından hazırlanan Kuş Uçuşu dizisi yeni sezon bölümleriyle geri dönüyor. Kuş Uçuşu ilk sezonu 2022 yılında yayınlanmıştı. Başrollerinde Birce Akalay ve Miray Daner’in yer aldığı dizi ilk sezonu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle Miray Daner’in bugüne kadar oynadığı rollerden farklı bir karakteri canlandırması seyircinin ilgisinin artmasında etkili oldu. Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol arasındaki uyumda dizinin bir üst seviyeye taşınmasını sağladı. Meriç Acemi tarafından senaryosu kaleme alınan dizi, yerli dizilerde bugüne kadar hiç işlenmemiş bir konuyu ekrana taşıdı. Medya dünyasındaki iç çekişmelerin aktarıldığı Kuş Uçuşu dizisinde hem heyecan hem de gerilim öğelerinin öne çıkması seyircinin ekran başına kilitlenmesinde etkili oldu.

Kuş Uçuşu 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Ay Yapım tarafından hazırlanan Kuş Uçuşu dizisinin yeni sezon çekimleri yaz aylarında gerçekleştirildi. Kuş Uçuşu ilk sezonunun yoğun ilgi görmesi nedeniyle yeni sezon sabırsızlıkla bekleniyordu. İstanbul’da gerçekleştirilen çekimlerin sona ermesinin ardından ‘’Kuş Uçuşu 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?’’ sorusunun yanıtı merak konusu olmuştu. Netflix Türkiye tarafından seyircilerin heyecanla beklediği sorunun yanıtı açıklandı. Kuş Uçuşu 2. Sezonu 14 Aralık’ta yayınlanacak. Kuş Uçuşu yeni sezonu 8 bölümden oluşacak. Bölümlerin süresinin 40 ila 45 dakika arasında değişmesi bekleniyor.

kus-ucusu-

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Konusu Nedir?

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Kuş Uçuşu ilk sezonunda ünlü televizyoncu Lale Kıran ve stajer Aslı’nın hikayesine odaklanmıştı. Aslı, Lale’nin yerine geçmek için büyük bir hırs içerisindeydi. Lale’nin sadece işine değil, aynı zamanda özel hayatına da müdahale etti. Hayatı bir anda alt üst olan Lale Kıran ise gerçekleri çok sonradan fark etti. Kuş Uçuşu 2. Sezonunda Lale ile Aslı’nın mücadelesi devam edecek. Lale, Aslı’ya karşı rakip olacak. Kartların yenilen dağıtılacağı yeni sezonda Aslı’nın gerçekte ne istediğini sorguladığına şahitlik edeceğiz. Lale Kıran’da hem işi hem de Kenan ile olan ilişkisinde farklı bir bakış açısı kazanacak. İki kadının birbirleriyle olan mücadelesinde etik kuralları geri plana itilecek. Kuş Uçuşu 2. Sezonu Türkiye ile birlikte tüm dünyada aynı anda yayına girecek. 14 Aralık’ta yayınlanacak olan yeni sezon öncesi bir fragmanın daha paylaşılması bekleniyor.