Konserinde söyledikleri ile imam hatip liselilerini hedef aldığı iddiasıyla 25 Ağustos’ta tutuklanan Gülşen ev hapsine çarptırılmıştı.

Ünlü popçu Gülşen’in ev hapsi kararı 12 Eylül’de kaldırılmış ancak gündemden düşmeyen şarkıcıya, yurtdışına çıkış yasağı getirilmişti.

Düzenli aralıklarla en yakın karakola imza verme şartı ile hapisten kurtulan Gülşen 21 Ekim'de yani yarın hâkim karşısına çıkacak. Sahne kıyafetleri ile uzun süredir gündem olan Gülşen son olarak konserinde söyledikleri nedeniyle hapis cezasına çarptırılmıştı.

gulsenin-hakim-karsisina-cikmasina-iki-gun-kala-flas-gelisme-o-isim-tanik-olarak-cagrildi-1da0

Gülşen'in yarın mahkemeye sunucağı yazılı savunmada yurtdışı yasağının ve her perşembe günleri karakola imza verme şartının kaldırılması talep edeceği öğrenildi.

Gülşen'in bir konserinde imam hatip liselilere yönelik sarf ettiği sözlerin videosu ortaya çıkmış ve ünlü popçu bu sözlerden ötürü 25 Ağustos’ta tutuklanarak Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gönderilmişti. 

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Gülşen daha sonra her Perşembe karakola imza vermek şartıyla tahliye edilmişti.