Bir zamanların gözde güzeli oyuncu Emine Ün'ün eski kocası ve kardeşi ile aldatıldığı haberi magazin manşetlerinde yerini aldı.

Aslında daha çok Emre Kınay ile olan evliliği ile tanınan Emine Ün'ün eski kocası ve kız kardeşinin berabelik iddiaları günün en çok konuşulan haberlerinden oldu.

Emre Kınay evliliğinin noktalanması sonrası 2012 ylında Tolga Karakaş ile evlenen Emine Ün bu evliliğini 2021 Nisan'ında sonlandırmıştı. Ancak bu boşanmanın altından büyük bir "ihanet" haberi şimdi ortaya çıktı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Emre Kınay'ın, Emine Ün'den Olan Kızı Genç Kız Oldu

Emine Ün'ün eski eşi Karakaş'ın Emine Ün'ü kardeşi Mine Ün ile aldattığı iddiası adeta ortalığı karıştırdı. İş ortaklığıyla başlayan ilişkinin aşka dönüştüğü konuşulurken, Emine Ün boşanmasının sebebinin de bu aşk olduğu iddia edildi.

Emine Ün ve Mine Ün'ün birbiriyle olan ilişkilerini kopardıkları çünkü Takvim'de yer alan habere göre Emine Ün'ün kız kardeşi Mine Ün ve Karakaş'ın aşk yaşadığı iddia edildi.

Magazinde yer alan iddiaya göre göre; Tolga bey, henüz Emine Ün ile evliyken Mine Ün ile iş ortaklığına başladı ve ikili arasındaki iş arkadaşlığı, kısa sürede aşka dönüştü.

Emine Ün'ün boşandığı eski eşi Tolga Karataş baldızıyla görüntülendi! - Internet Haber

Bunu aşkı öğrenen güzel oyuncu Emine Ün de evliliğini bitirip kardeşiyle olan tüm bağını da kopardı.

Bu arada Mine Ün, yaşanan boşanmanın ardından Tolga Karakaş'ın evine yerleştiği söyleniyordu ki, Tolga Karakaş ve Ün geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenince "Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanımefendi Emine Hanım'ın kız kardeşidir" demişti.

Yine kesin bir dille yazılan iddiaya göre Mine Ün ile Tolga Karakaş, şimdilerde ise beraber tuttukları Caddebostan'daki evde yaşıyorlar.