Kerem Bursin'in babası Pamir Bursin oğlunun sevgilisi Hande Erçel'i takibe aldı! Bursin ve Erçel'e evlilik yolu gözüktü! Hande Erçel aileye tamamen girdi!

Sen Çal Kapımı dizisinin aşıkları Hande Erçel ve Kerem Bursin ilişkisi evliliğe gidiyor! Aileden son takip etmeyen kişide Hande Erçel'i takibe aldı!

Kerem Bursin ve Hande Erçel bir yıl boyunca aşk iddialarını yalanlamış bu yaz Maldivler tatilinde beraberliklerini ilan etmişti. Ancak bu seferde ikilinin reklam aşkı yaşadığı iddia edilmişti. Ancak ikilinin aileleri birbirlerini takibe almayı sürdürüyor.

HANDE ERÇEL BURSİN AİLESİNE GİRDİ!

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in aile büyükleri birbirlerini takibe almıştı. Son olarak az önce Kerem Bursin'in babası Pamir Bursin'de Haned Erçel'i takibe alarak gelinim dedi.

Daha önce Kerem Bursin'in annesi Hande Erçel'i takibe almış, Hande Erçel'in babası da Kerem Bursin'i takibe almıştı.

KEREM BURSİN'İN BABASI DA TAKİBE ALDI!

Son olarak bugün yeni gelişmeler yaşandı. Kerem Bursin'in kapatılan Instagram hesabı açılırken sürpriz bir olay daha yaşandı.

Kerem Bursin'İn babası Pamir Bursin oğlunun sevgilisi Hande Erçel'i takibe aldı!

SERENAY SARIKAYA'DA AİLEYE GİRMİŞTİ!

serenay-sari-150849KG

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Kerem Bursin daha önce Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamış ve ikili birbirlerine çok yakıştırılmıştı. Serenay Sarıkaya o dönem Bursin'in ailesi ile sık sık bir araya gelmişti ve Bursin ailesi geline onay verdi yorumları yapılmıştı.

Görünen o ki Kerem Bursin sevgililerini ailesinden uzak tutmuyor.