Hadise'nin son olayı sonrası destekler bir bir tepkiye dönüştü.

Hadise'nin Ebru Gündeş'in eski kocası Reza Zarrab’la aşk yaşadığı haberleri geçtiğimiz yıl iddia edilmişti. Geçtiğimiz gün ise Reza Zarab’la Hadise'nin WhatsApp konuşmaları ifşalandı!

Beyaz Tv'de Seren Serengil'in iddiaları gündeme bomba gibi düşmtğ. Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliğinin O Ses Türkiye'de beraber yer aldığı arkadşaı Hadise'nin araya girmesi nedeniyle bittiği iddia edilmişti. Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş ile evliyken yakın arkadaşı Hadise’yle birlikte olduğu yazılmıştı. Hadise bu haberler için yayın yasağı çıkarttırmıştı. Daha sonra ise oyuncu Kaan Yıldırım’la birlikte olarak gündemi değiştirmişti.

Hadise ile Reza Zarrab’ın WhatsApp Mesajları İfşalandı!

Son iddialarda ise Hadise ile Reza Zarrab'ın Whatsap konuşmalarının dava dosyasına girdiği konuşuldu. Bu yazışmalarda Reza Zarrab’ın Hadise'ye "Beni de bitirdin kendini de" diye yazdığı görüldü. Hadise ise Zarrab'a "Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma" dediği öne sürüldü. Yazışamalar da Hadise’nin "Resim de varmış" diyerek Zarrab’ı uyardığı da iddia edildi.

Hadise bu iddialar sonrası sosyal medya hesabından kadın hakları üzerinden uzun bir yazı paylaraşarak Seren Serengil'e karşı bildiri yayınlamıştı. Bu bildiri önce destek görse de daha sonra sosyal medyada "Hadise pisliklerini örtmek için her defasında kadın haklarını kullanması artık sıktı" yazıları gündeme gelmeye başladı.

Ünlü İsimlerden Şok Gönderme!

Bu görüşlere ünlü isimlerde açıkça yazmasa da favladıkları tweetlerle destek verdi. Onlardan biri Demet Akalın'dı. Demet  Akalın bir Twitter kullanıcısının "Hadise, Reza Zarrab ve Ebru Gündeş üçgeni çok karışık. Ne olduğu tam belli değil ama nedense bana Hadise samimi gelmiyor. Her olayında da kadın haklarından dem vurup taraftar toplaması da baydı." tweetini beğendi.

FiQII_PWIAAk_oH

Gülben Ergen'den de kafaları karıştıran paylaşım!

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Ergen'de twitter hesabından attığı "Dolduraşa gelip kendini savunma ihtiyacı hissetmeyen dik ve tavizsiz duran doğrudur " diye yazarak kime destek oldu merak edildi.

Ekran Alıntısı-11