Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma'daki sahne hemşireleri ayaklandırdı!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma dizisinin son bölümü bu sefer hemşireleri ayağa kaldırdı!

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma her sezon daha da bomba bölümlerle izleyenlerin yüzünü güldürüyor. Ekranların orjinal dizisi Yasak Elma son bölümünde yayınlanan bir sahne bu sefer bazı hemşireleri ayağa kaldırdı. Dizilerde zaman zaman geçen sahnelerde bazı meslek grupları ya da şehirler alınarak tepki gösteriyordu. Bu sefer de Yasak Elma dizisi nasibi aldı.

Yasak Elma son bölümünde Biran Damla Yılmaz'ın canlandırdığı Kumru karakteri Doktor Selim'i hastanede ziyaret ettiği sahne de yaşanan diyalog hemşireleri ayapa kaldırdı.

yasak-elma-dizisinde-hemsiren-cay-istenilen-sahne-15449531_775_m

Hastanede doktorun gelen misafirini karşıladıktan sonra hemşireye yönelerek, "Yeşim Hemşire, bize iki çay getirir misin" dedi. Dizideki bu sahne hemşireleri alındırdı. Hemşireler açtıkları "YasakElmaözürdile" etiketi ile Twitter'da diziye tepki yağdırdı.

Çöp Adam Gerçekte Kim Açığa Çıktı! Meğer Cemiyetin Ünlü İsmiymiş! Çöp Adam Gerçekte Kim Açığa Çıktı! Meğer Cemiyetin Ünlü İsmiymiş!

Hemşilerin sosyal medyada "Biz sizin çaycınız değiliz. Hemşirelik ne demek bilmeyen senaristler" diyerek diziye tepki üzerine tepki gösterdi. Bu ilginç tepki üzerine gelecek haftalarda Yasak Elma senaristlerinden nasıl bir gönderme gelecek merak konusu oldu.